Uz karstām pēdām aizturēti divi jaunieši par vairāku automašīnu bojāšanu Limbažos

19.februārī Limbažos reģistrēti vairāki notikumi par automašīnu bojāšanu, ko veikušas nezināmas personas. Sākotnējā informācija liecināja par diviem bojātiem transportlīdzekļiem, taču dienas laikā no pilsētniekiem tika saņemti vairāki iesniegumi par bojātām automašīnām Ezeru, Klostera, Jaunās, Sporta, Parka ielu posmos. 

Veicot izmeklēšanu un pārskatot pilsētas videonovērošanas kameras, uz karstām pēdām tika aizturētas divas personas - 2000.gadā un 2001.gadā dzimuši jaunieši. Būdami alkohola reibumā un huligānisku tieksmju vadīti, abi jaunieši sasita 12 automašīnas, bojājot to vējstiklus, sānu logus un sānu atpakaļskata spoguļus. Tāpat konstatēts, ka jaunieši veikuši kādas automašīnas numura zādzību, bojājuši puķu podus un nozaguši atslēgu un ķēdi no kāda uzņēmuma īpašuma. Nepilngadīgais jaunietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess. Par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju