Valkā dega vienstāvu neapsaimniekota ēka

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 18.oktobra plkst. 6.30 līdz 21.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 22.26 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Beļavas pagastu, kur dega vienstāvu saimniecības ēka un jumts 50m2 platībā. Plkst. 00.15 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 00.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Avotkalna ielu Valkā, kur dega vienstāva neapsaimniekota ēka 90m2 platībā. Plkst. 6.16 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama piektdien Strenčos, kur dega atkritumi 10m2 platībā, Valkas novada Valkas pagastā, kur mežā dega atkritumi 1m2 platībā, savukārt sestdien Saules ielā Gulbenē, kur blakus dzīvojamai mājai dega koks 5m2 platībā.

Piektdien ugunsdzēsēji glābēji saņēma arī vienu izsaukumu uz Dzirnavu ielu Gulbenē, kas bija saistīts ar nepareizu apkures sistēmas ekspluatāciju.


Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju