Valkā dzēsts ugunsgrēks neapsaimniekotā ēkā 1

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 20.decembra plkst. 6.30 līdz 23.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi. 

Sestdien plkst. 4.34 tika saņemts izsaukumus uz Tālavas ielu Valkā, kur dega neapsaimniekota ēka 450m2 platībā. Plkst. 10.48 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 22.07 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Baznīcas ielu Alojā, kur neapsaimniekotā ēka dega sadzīves mantas, starpstāvu pārsegums un jumta koka konstrukcijas 11m2 platībā. Plkst. 00.30 ugunsgrēks tika likvidēts.  

Svētdien plkst. 16.29 VUGD saņēma izsaukumu un Salacgrīvas novada Liepupes pagastu, kur sabiedriskā ēkā dega elektriskā plīts 1m2 platībā. Liesmas bija izdevies apdzēst ar ugunsdzēsības aparātu pirms VUGD ierašanās. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Cēsīs, kur dega apgaismojuma slēdzis 0,01m2 platībā, Madonā, kur mikroautobusā gruzdēja salona apšuvums 0,5m2 platībā, Lubānā, kur uz plīts dega malka 0,1m2 platībā, Garā ielā Valmierā, kur konteinerā dega atkritumi 1m2, kā arī Amatas novada Zaubes pagastā, kur mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā. 

Palīdzot nelaimē nonākušam dzīvniekam, vakar Mazsalacā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja liellopu, kura galva bija iesprūdusi metāla barošanas silē. 

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Neapsaimniekotā tātad pašvaldības? Normāls bizness. Jaukt ēkas labā stavoklī, kā Rīgas ielas 1, parka izveides aizsegā, izsaimniekotjot Valstij ņemtos 3 miljonus un dedzināt visādus graustus, lai vēlāk atkal diedelēt no Valsts, ķipa nodedzis kokapstādes cehs, lai arī pedējo ēveli tur nonēma vēl psrs laikos.

pirms gada, 2019.12.23 22:12

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju