Valkā kopīgas alkohola lietošanas laikā sadurts vīrietis 1

25.decembra naktī tika saņemta informācija par to, ka Valkā, kādā dzīvoklī, iedurot ar nazi, nodarīti miesas bojājumi. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēts vīrietis un divi jaunieši.

25.decembra naktī policijas darbinieki no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta saņēma informāciju, ka Valkā kādā dzīvoklī atrodas vīrietis ar durtu brūci. Notikuma vietā konstatēts, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietim izcēlies konflikts ar paziņām, kas beidzies ar miesas bojājumu nodarīšanu, iedurot ar nazi. Cietušais nogādāts slimnīcā medicīniskās palīdzības sniegšanai, bet iespējami vainīgās personas pameta notikuma vietu.

Veicot izmeklēšanas darbības, tajā pašā naktī izdevās noskaidrot iespējami vainīgās personas – 1981.gadā dzimis vīrietis, kā arī 2002. un 2003. gadā dzimuši jaunieši. Policija noskaidroja, ka jaunieši devušies prom no dzīvokļa, bet vēlējušies turpināt izklaidēties, tāpēc aizdedzināja divus šķūņus Valkā, Poruka ielā un Raiņa ielā. 

Saistībā ar notikušo Valkas policijā sākti kriminālprocesi par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību, kā arī par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu.

Policija turpina lietas izmeklēšanu.

Policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi un ziņoja par redzēto Valkā.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

nepareizs virsraksts. štrunts ar piekauto, nav ko dzert naktīs ar sazin kuru, mani vairāk interesē dedzināšanas motīvi. tādas idejas mirklī neienāk. un ar vienu serkociņu kasti nodedzināt veselo šķūni ir jāmāk. un kurš nodedzināja šķūni bijušāis maizes ceptuves teritorijā? arī tak ne aiz gara laika, bet gatavojās.

pirms gada, 2019.12.27 23:55

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju