Valkā no dzīvokļa nozog sadzīves tehniku

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 83 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 23 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 14 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 18 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas vadītājs. Noformēti 64 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 15 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

17.decembrī pulksten 8:30 Madonas novada Dzelzavas pagastā kādam tirdzniecības veikalam tika izsista loga rūts un nozagtas septiņas alkohola pudeles. Materiālie zaudējumi 119 Eur vērtībā. Notikušajā aizturētas divas personas. Uzsākts kriminālprocess.

17.decembrī pulksten 9:40 Gulbenes novada Tirzas pagastā, autoceļa Cesvaine – Velēna 27.kilometrā, kravas automašīnas “VW LT32” vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kurš ir atbilstošs ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem. Rezultātā vadītājs nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Uz vietas vīrietim tika sniegta medicīniskā palīdzība, no tālākās hospitalizācijas vadītājs gan atteicies. 

17.decembrī pulksten 10:40 Priekuļu novada Liepas pagastā konstatēts, ka brīvi piekļūstot neaizslēgtam dzīvoklim, pazudis dators “Dell”, monitors “Samsung” un mobilais telefons. Apstākļus un materiālos zaudējumus noskaidro.

17.decembrī pulksten 14:13 Gulbenes novada Litenes pagastā, atlaužot durvis, iekļūts īpašumā, kur nozagta nauda 90EUR un citi sadzīves priekšmeti. Policija skaidro lietas apstākļus.

17.decembrī pulksten 16:10 Gulbenes novada Stradu pagastā, autoceļa Gulbene – Jaungulbene 2.kilometrā, automašīnas “Opel Astra” vadītājs neizvēlējās drošu ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Notikumā nav cietušo, taču vadītājam tika konstatēts 2,65 promiļu reibums. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Laika posmā no 14.decembra līdz 17.decembrim Valkā, atlaužot dzīvokļa durvis, nozagta sadzīves tehnika. Policija skaidro notikušo un materiālos zaudējumus.


Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju