Valkā notikusi velosipēdista un automašīnas sadursme

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 76 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, kur divos no gadījumiem ir divas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies četri velosipēda vadītāji.  Noformēti 86 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 51 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu.

3.jūlijā pulksten 09:15 Raunas novadā, Raunas pagastā vīrietis, vadot automašīnu “BMW”, izbrauca no mazāk svarīga ceļa un nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu “Fiat”, kā rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “Fiat” vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

3.jūlijā pulksten 11:05, Valkas novadā, Valkā, Rūjienas un Savienības ielu krustojumā notika sadursme starp velosipēdu un automašīnu. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēda vadītāja. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju