Valkas novadā apzog neapdzīvotu māju. Valsts policija pateicas iedzīvotājiem, kuri nepaliek vienaldzīgi

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 60 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, bez fiziski cietušām personām. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens mopēdists un velosipēdists. Noformēti 77 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 37 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā reģistrēta zādzība. Valkas novadā, no neapdzīvotas mājas, sabojājot slēdzeni, nozagts trimmeris, motorzāģis un automašīnas riepas. Policijas skaidro notikušā apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.

Pirmdien Valsts policija saņēma informāciju, ka Madonas iecirkņa apkalpojamā teritorijā vecāki, iespējams, alkohola reibumā un nespēj parūpēties par saviem mazgadīgiem bērniem. Lai veiktu nepieciešamo pārbaudi, uz notikuma vietu devās VP Madonas iecirkņa amatpersonas. Ierodoties norādītajā adresē, tika konstatēts, ka bērna māte atrodas alkohola reibumā un mājās ir mazgadīgs bērns. Sievietes izelpā konstatēja 3.41 promiles. Ņemot vērā to, ka sieviete bija manāmā alkohola reibumā un nespēja patstāvīgi par bērnu parūpēties, policisti pieņēma lēmumu bērnu nodot radinieku aprūpē.

Valsts policija pateicas iedzīvotājiem, kuri nepaliek vienaldzīgi, un ziņo par šādiem gadījumiem, kā arī atgādina, ka likums nosaka, ka vecāku pienākums - nekad neatstāt bērnus vienus pašus bez uzraudzības. Gadījumā, ja Jūsu rīcībā ir informācija par nepienācīgiem apstākļiem kādā ģimenē, kas var draudēt bērna veselībai vai dzīvībai; viņa tiesību pārkāpumiem vai neatbilstošu aprūpi, uzreiz ziņojiet par to Valsts policijai.

Sievietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.


Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju