Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji devās uz septiņiem izsaukumiem

Aizvadītajā diennaktī, no 2.augusta plkst. 6.30 līdz 3.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens izsaukums bija maldinājums.

Plkst. 23.31 VUGD saņēma izsaukumu uz Vecpiebalgas novada Taurenes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg dzīvojamās mājas jumts, mansarda stāvs un veranda 252m 2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 4.11 un tā likvidēšanā strādāja Cēsu, Jaunpiebalgas, Ērgļu un Smiltenes ugunsdzēsēji glābēji.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Gulbenē, kur parkā dega meža zemsedze un celmi 10m 2 platībā, kā arī vakar Smiltenē ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja cilvēkam no pirksta noņemt gredzenu.

Vakar plkst. 12.17 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas novada Straupes pagastu, kur uz autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas atbrīvoja cilvēku un nodeva to Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 13.20 darbi tika pabeigti.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar Valmierā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja ventilācijas šahtā ielīdušu sikspārni un palaida to brīvībā.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju