Viens šoferītis sēdies pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 60 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 10 ceļu satiksmes negadījumi, bez fiziski cietušām personām. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens auto vadītājs, bet vienā gadījumā automašīnas vadītājs atteicās no alkohola pārbaudes. Noformēti 97 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 52 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā pie transportlīdzekļa stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens šoferītis, bet vienā gadījumā automašīnas vadītājs atteicās no pārbaudes.

 22.oktobrī Gulbenes novadā, Gulbenē, O. Kalpaka ielā vīrietis vadīja automašīnu “Toyota”, bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrieša izelpā konstatēja 2,18 promiles. Madonas novadā, Madonā kāds automašīnas vadītājs atteicās no jebkāda veida alkoholisko vielu pārbaudes konstatēšanas. Jāpiebilst, ka vīrietis ceļu satiksmē piedalījās bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju