Vijciema pagastā deg labības kombains

Aizvadītajās diennaktīs, no 17. augusta plkst. 6.30 līdz 20. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 12 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Amatas novada Drabešu pagastā dega sausā zāle 100m2 platībā, Abula ielā Valmierā dega atkritumi un riepas 2m2 platībā, Alūksnes novada Mārkalnes pagastā traktora piekabē dega siena ruļļi 45m2 platībā, Valkas novada Vijciema pagastā dega labības kombains 4m2 platībā, Līgatnes novada Līgatnes pagastā dega nolūzuši koki 10m2 platībā, Rīgas ielā Raunā dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,2m2 platībā, bet Miera ielā Strenčos dega sausā zāle 2m2 platībā. 

Piektdien ap plkst. 15.30 saņemts izsaukums uz Jēkabpils šoseju Varakļānos, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Gulbenes novada Tirzas pagastā, kur sabiedriskā ēkā atrodas iršu pūznis un tas apdraud cilvēkus. Ugunsdzēsēji glābēji iršu pūzni likvidēja. 


Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju