Bilskas pagastā avarē traktors

Aizvadītajās diennaktīs, no šā gada 6.oktobra plkst. 6.30 līdz 9.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma astoņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un sešus uz glābšanas darbiem.

Sestdien plkst. 19.39 tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Bilskas pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums – traktors iebraucis grāvī un divi cilvēki saviem spēkiem netika laukā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās, vienam cilvēkam no traktora palīdzēja izkļūt iedzīvotāji, savukārt otru cilvēku atbrīvoja ugunsdzēsēji glābēji un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 20.41 darbi tika pabeigti. 

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē devās arī uz izsaukumiem, kuros Valmierā pēc ceļu satiksmes negadījuma bija nepieciešama palīdzība, lai sakārtotu ceļa braucamo daļu,  Rubenes ielā Valmierā pagalmā dega atkritumu konteiners, bet Limbažu novada Vidrižu pagastā uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks, kuru ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja. 


Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju