Svarīgi pēc iespējas ātrāk zvanīt 112 nevis fotografēt un filmēt notiekošo!

Aizvadītajā diennaktī, no šā gada 7.novembra plkst. 6.30 līdz 8.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 19.06 tika saņemts izsaukums uz Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu, kur uz autoceļa Rīga – Igaunijas robeža dega kravas automašīnas riepa un piekabes tents 2m2 platībā. Plkst. 20.14 ugunsgrēks tika likvidēts.  

Ik dienu ugunsdzēsēji glābēji dodas ne tikai uz ugunsgrēku dzēšanu, bet arī uz neskaitāmiem ceļu satiksmes negadījumiem, lai no avarējušām automašīnām atbrīvotu cietušus cilvēkus, dzēstu aizdegušās automašīnas un veiktu citus glābšanas darbus. Ikdienas pieredze rāda, ka cilvēki nereti nezina, kā pareizi rīkoties pēc šādiem negadījumiem. VUGD atgādina, ka ceļu satiksmes negadījumā ir svarīgi pēc iespējas ātrāk zvanīt uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112, lai cilvēkiem tiktu sniegta palīdzība, nevis, piemēram, fotografēt un filmēt notiekošo!

Informējam, ka no šodienas VUGD sāk informatīvo kampaņu, kurā iedzīvotājiem atgādinās pareizu rīcību pēc ceļu satiksmes negadījumiem un ugunsdzēsības aparāta automašīnās nepieciešamību un nozīmību.


Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju