Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji turpina dzēst ugunsgrēku Cesvaines novadā

Aizvadītajā diennaktī, no šā gada 1.augusta plkst. 6.30 līdz 2.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Šorīt plkst. 6.28 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Cesvaines novada Cesvaines pagastu, kur deg kūts. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg neapsaimniekota mūra ēka 170m2 platībā, koka piebūve 120m2 platībā un blakus esošās ēkas jumts 30m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 7.25 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi. 

Šonakt plkst. 1.48 tika saņemts izsaukums uz Leona Paegles ielu Cēsīs, kur četrstāvu daudzdzīvokļu mājas trešā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens 0,2m2 platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts plkst.2.15. 

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Madonas novada Vestienas pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas bija izlijusi eļļa. Ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu to savāca un sakārtoja ceļa braucamo daļu.


Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju