Ar ģimeni – uz kino. Valgā tiks izrādītas multfilmas latviešu valodā

Sestdien, 10. augustā, svētdien, 11. augustā un otrdien, 13. augustā, kaimiņpilsētas Valgas kinoteātrī “Säde” Kesk ielā 1 varēs noskatīties aizraujošu ģimenes filmu “Rotaļlietu stāsts 4” latviešu valodā.

Seansa sākums sestdien būs pulksten15.30, svētdien – pulksten 11, bet otrdien – pulksten 18. Ieeja: bērniem – 2,50 eiro, pieaugušajiem – 4 eiro. Maksāt var gan skaidrā naudā, gan ar bankas norēķinu karti. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties arī 3D brilles, kas maksā 1,50 eiro, Valgas kultūras centra kasē.

Ģimenes filma stāsta par to, ka astronauts Bazs, kovbojs Vudijs, suns Staipeklis, tiranozaurs Rekss un visa pārējā rotaļlietu komanda ir atkal kopā un kā vēl nekad ir gatava jauniem piedzīvojumiem. Kopš Endijs ir iestājies koledžā, rotaļlietas ir apmetušās uz dzīvi pie savas jaunās saimnieces Bonijas, kuras pirmā diena skolā aizsāk veselu notikumu gūzmu. Rotaļlietas dosies ceļojumā, kurā piedzīvos gan pakaļdzīšanos, gan tikšanos ar jaunām rotaļlietām un seniem draugiem, gan arī atradīsies vieta kādām romantiskām attiecībām.

Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju