Ar izrādi “Trīnes grēki” Smiltenē viesosies Ventspils teātris

7. jūlijā pulksten 15:00 Smiltenē, Jāņukalna estrādē, būs skatāma Ventspils teātra viesizrāde “Trīnes grēki”. Izrādes režisore – Vija Draviņa. 

Režisore Vija Draviņa izrādi veidojusi ciešā sadarbībā ar:

  • scenogrāfu Aldi Birznieku,
  • tērpu mākslinieci Inetu Jaunpetroviču,
  • deju pedagoģi Indru Zarāni,
  • gaismotāju Indru Vītiņu,
  • un skaņu operatoru Mareku Spruģevicu.
  • Izrādē piedalīsies arī dziesmu ansamblis “Ventiņ” Dinas Bānes vadībā. 


Izrādes veidotāji teic, ka iestudējums esot lielas ilgas pēc mīlestības, sapratnes un siltuma. Katram gribas būt mīlētam un mīlēt kādu. Grēkojot Trīne dara visu, lai beidzot taču arī “viņu, vienu no tām retām vijolītēm” gribētu apprecēt Juris, Brencis, Jaņuks, Ķikreižu Kārlis, Pupiņu Spricis vai Limbaku Ludis… un vēl, un vēl, un vēl kāds… Izrādē būšot joki, piģermiģeri, pārpratumi, jūtu kaislības. Būšot arī dziesmas, akordeona mūzika un dejas. Būšot pāri, kas dabonas, un kāds, kurš paliek bešā....

“Trīnes grēki” ir tautā iemīļota un teātros plaši iestudēta Rūdolfa Blaumaņa joku luga. Pats autors reiz par savām joku lugām teicis: “Cilvēks taču nespēj vienmēr būt nopietns. Viņam vajag arī prieka, vajag kādreiz arī krietni izsmieties…”. Tad nu aicinām ikvienu 7. jūlijā apmeklēt izrādi “Trīnes grēki” un pasmelties prieku, smieklus un pozitīvas emocijas!

 

Izrāde – 2 cēlienos.

Izrādes garums – 1 h 40 min.

Biļetes pirms pasākuma – EUR 3,00. 


Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju