Būs tūrisma rallijs “Vidzemes pieturu piedzīvojums 2”

Vidzemē. Smiltenes, Alūksnes, Apes un Raunas novadu pašvaldības sadarbībā ar biedrībām “Sporta un pasākumu aģentūra “Sniega Cilvēks”” un “Sporta un tūrisma klubs “Zaļā Pēda’’” aicina iedzīvotājus piedalīties tūrisma rallijā jeb auto orientēšanās sacensībās “Vidzemes pieturu piedzīvojums 2”. Pasākums notiks 17. augustā, komandām dalība jāpiesaka līdz 9. augustam.

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītājs Modris Apsītis stāsta, ka tūrisma rallija  mērķis ir ieinteresēt un motivēt Latvijas iedzīvotājus apceļot “Vidzemes pieturvietas”. Tāpat kā pērn, arī šovasar pasākuma organizatori sadarbībā ar vietējiem ražotājiem un saimniekiem izveidojuši aizraujošu spēles karti, kas rallija dalībniekus vedīs caur Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes novada skaistākajām vietām. Izmantojot speciāli izstrādātu maršrutu, dalībnieki varēs apceļot šo novadu ainaviskākās vietas, redzēt kultūrvēsturisko mantojumu, kā arī iepazīt pievilcīgākās atpūtas un izklaides iespējas.

Starts 17. augustā būs Raunas pilsdrupu teritorijā, bet finišs – Alūksnes Pilssalā. Sacensībās var piedalīties ikviens interesents, kam ir atbilstošās kategorijas autovadītāja apliecība. Transportlīdzekļu kustība notiks pa vispārējās lietošanas ceļiem, kas pasākuma laikā nebūs slēgti. Komandā var būt viens līdz deviņi cilvēki atkarībā no tā, cik daudz pieļauj transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Papildu informāciju var iegūt tīmekļa vietnē visit.smiltene.lv, kur tiešsaistē var veikt arī reģistrāciju.

20190717-1013-cover-facebook-mazs.jpg

Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju