Smiltenē viesosies rakstniece Zane Zusta

Smiltenes novada bibliotēka 20.novembrī aicina uz tikšanos ar rakstnieci Zani Zustu. Tikšanās notiks divās daļās – viena paredzēta jauniešiem un pieaugušajiem, otra – bērniem.

Tikšanās pirmā daļa notiks Smiltenes vidusskolā plkst. 11:00, Dakteru ielā 27. Rakstniece, grāmatu “Tarakāni manā galvā” un “Aiz durvīm” autore Zane Zusta iepazīstinās klātesošos ar abām grāmatām, to tapšanas iemesliem un dalīsies savā dzīves pieredzē par tēmu “Uzdrošināšanās spert pirmo soli pretī saviem sapņiem”. Uz pasākumu aicināti ne tikai vidusskolēni, bet ikviens interesents.

Savukārt plkst. 12:45 iespēja tikties ar Zani Zustu būs Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā, Gaujas ielā 1. Zane Zusta ir autore un izdevēja iemīļotajām bērnu grāmatām par pūcīti Ucipuci – “Ucipuci meklē mājas” un “Ucipuci domā ārpus kastes”. Autore pasākuma laikā iepazīstinās ar sevi, pastāstīs bērniem par to, kā tapa grāmatas, kā var kļūt par rakstnieku un izstāstīs Ucipuci stāstu. Pēc tam kopīgi pārrunās Ucipuci zinību nodaļu, kur pūcīte māca, ko darīt, ja gadās nozaudēties, kā arī kopā ar bērniem izspēlēs leļļu teātri grāmatā, par aktieriem pieaicinot bērnus. Pasākums noslēgsies ar grāmatu ainu krāsošanu un papīra pūcītes veidošanu.

20191101-1417-zusta-afisa-mazs.jpg

Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju