Smiltenē viesosies rakstniece Zane Zusta

Smiltenes novada bibliotēka 5.decembrī aicina uz tikšanos ar rakstnieci Zani Zustu. Tikšanās notiks divās daļās – viena bērniem, savukārt otra - jauniešiem un pieaugušajiem.

Pasākuma pirmā daļa notiks Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā, Gaujas ielā 1, plkst. 12:45. Tā būs iespēja bērniem tikties ar Zani Zustu, kura ir autore un izdevēja iemīļotajām bērnu grāmatām par pūcīti Ucipuci – “Ucipuci meklē mājas” un “Ucipuci domā ārpus kastes”. Autore pasākuma laikā iepazīstinās ar sevi, pastāstīs bērniem par to, kā tapa grāmatas, kā var kļūt par rakstnieku un izstāstīs Ucipuci stāstu. Pēc tam kopīgi pārrunās Ucipuci zinību nodaļu, kur pūcīte māca, ko darīt, ja gadās nozaudēties, kā arī kopā ar bērniem izspēlēs leļļu teātri grāmatā, par aktieriem pieaicinot bērnus. Pasākums noslēgsies ar grāmatu ainu krāsošanu un papīra pūcītes veidošanu.

Pasākuma otrā daļa notiks Smiltenes novada bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13, plkst. 14:30. Rakstniece, grāmatu “Tarakāni manā galvā” un “Aiz durvīm” autore Zane Zusta iepazīstinās klātesošos ar abām grāmatām, to tapšanas iemesliem un dalīsies savā dzīves pieredzē par tēmu “Uzdrošināšanās spert pirmo soli pretī saviem sapņiem”. 

20191128-0747-zusta-mazs.jpg

Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju