Svētdien Brantu pagastā būs izrāde

Svētdien, 3. novembrī, pulksten 15 Brantu pagasta SIA “Vidzemīte” zālē skatītāji tiks gaidīti uz latviešu dramaturga Jāņa Anerauda neTikumu nemainības komēdiju “Grēku grāmata” Kauguru pagasta amatierteātra “Vīzija” izpildījumā.

Lai arī luga “Grēku grāmata” sarakstīta 1956. gadā, tā nav zaudējusi tēmas aktualitāti – veiklu shēmu izmantošana pašlabuma gūšanai ir bijusi aktuāla kā padomju laikos, tā arī mūsdienās.

Izrāde ir par patērētāju biedrības direktoru, kuram dzimšanas dienā starp citām dāvanām tiek pasniegta arī nezināma autora sarakstīta “Grēku grāmata”, kas saduļķo līdz šim rimto aizkulišu shēmām caurvīto biedrības dzīvi.

Brantu un Smiltenes pagastu kultūras darba organizatore Anda Avota informē, ka Kauguru pagasta amatierteātris “Vīzija” Brantu pagastā viesosies otro reizi. 2018. gada nogalē amatierteātris nosvinēja divdesmit gadu pastāvēšanas jubileju. Latvijas amatierteātru iestudējumu skatē “Gada izrāde 2018” tas ierindojās starp septiņiem labākajiem Vidzemes reģiona teātriem.

Izrādē piedalīsies: Dainis Trēziņš, Inita Miglava, Dainis Muhins, Līga Vaite, Dainis Plasis, Artūrs Grīnofs, Jolanta Pinkule, Artis Birzleja, Mārīte Muhina vai Liene Zariņa, Aina Saleniece, Gvido Vilnis Krūmiņš, Raita Tutina. Režisors – Oskars Morozovs.

A. Avota atklāj, ka novembrī “Vidzemītes” klubā plānoti vēl divi pasākumi – 16. novembrī valsts svētkiem veltīts, bet 23. novembrī ražas balle, par to sekos papildu informācija.

Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju