Valgas kinoteātrī bērnu animācijas filma “Brīnumu parks” latviešu valodā

28. aprīlī plkst. 11.00 Valgas kinoteātrī bērnu notiks animācijas filmas “Brīnumu parks” kino seanss latviešu valodā.

Aizrautīgā un ziņkārīgā Džūna sev par lielu pārsteigumu meža vidū atklāj ko brīnumainu - tas ir atrakciju parks! Te ir krāsaini karuseļi, slidkalniņi un dažādas spēles, taču meža biezoknī paslēptajā parkā jau sen neviens nav spēris savu kāju, izņemot pāris runājošu dzīvnieku, kuri šeit atraduši savas mājas. Apņēmīgajai meitenei ir skaidrs - viņai un viņas jaunajiem draugiem būs pa spēkam izglābt šo brīnumaino vietu, un drīz vien tiek atvērts neparastākais parks visā pasaulē! Šeit viesus sagaida milzīgs, labsirdīgs lācis vārdā Bumsis, par drošību parkā gādā dzeloņcūciņa Stīvs, par to, lai viss ripotu, kā smērēts - bebru brāļi Kūpers un Guss, bet parka direktora gods tiek šimpanzei vārdā Riekstiņš. 

“Brīnumu parks” aicina doties krāšņā kino piedzīvojumā kopā ar filmas varoņiem un sapņot lielus sapņus!

 

Latviešu valodā filmu ieskaņojuši: Lueta Meldere (Džūna), Gints Grāvelis (Lācis Bumsis), Ilze Ķuzule (Grēta), Ainārs Ančevskis (Stīvs), Dainis Porgants (Guss), Jānis Jarāns (Kūpers), Pēteris Šogolovs (Riekstiņš), Dagmāra Legante (Mamma), Edgars Lipors (Tētis), Gunta Virkava (tante Albertīne) un Jānis Kirmuška (tēvocis Tonijs).

Šodien Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) notikušajā pašvaldību reformas prezentācijas pasākumā ministrs Juris Pūce iepazīstināja pašvaldību pārstāvjus, ministrijas sociālos partnerus un žurnālistus ar izstrādātajiem pašvaldību izveides kritērijiem un uz to pamata tapušo administratīvi teritoriālā iedalījuma karti.


Brīnumu parks (Imede park / Wonder Park) (2019)

Žanrs: Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija

Bez vecuma ierobežojuma

Filmas garums: 1h 25 min

Filma 3D formātā.

Bez subtitriem.

3D brilles pārdošanā (1,5 €) Valgas kultūras centra kasē.


Ieeja: bērniem 2,5 €, pieaugušajiem 4 €; maksāt iespējams gan skaidrā naudā, gan ar karti.

20190410-2144-wonderpark-cinema-1190x175

Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju