Valkas pilsētas teātris jauno sezonu sāk ar pirmizrādi

Piektdien, 30. augustā, pulksten 19 pilsētas kultūras nama kamerzālē Valkas pilsētas teātris izrādīs Nikolaja Gogoļa pasaku pieaugušajiem “Veclaiku muižnieki”. Ar šo izrādi pilsētas teātris uzsāk savu 148. sezonu. Teātra režisors Aivars Ikšelis stāsta, ka šis ir jau otrais N. Gogoļa darba iestudējums, kas veltīts rakstnieka 210 gadu jubilejai. Iestudējuma režisors un scenogrāfs – A. Ikšelis, bet lomas atveidos Evgenija Kozlova, Gunita Gendrjuka un Vilis Daņilovs. 

Valcēniešu izrāde veidota pēc stāsta “Veclaiku muižnieki” motīviem, kur divu laulālo dzīvesbiedru kopdzīve viņu ģimenes muižu pārvērtusi par savdabīgu Visumu, kas pārpildīts ar mīlestību un rūpēm vienam par otru. 

Šajā muižā klētis vienmēr ir pārpildītas ar dabas veltēm, fajansa baltās krūzītes gaida ierodamies jaunus un jaunus viesus. Viss uz skatuves norimst un zaudē savu apbrīnojamību, kad laiks, kas itin kā bija apstājies šajā idillē, sāk savu neapturamo skrējienu.
Izrāde būs latviešu un krievu valodā. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties pie kultūras nama dežuranta/kasiera katru darba dienu no pulksten 9 līdz 18.

Sazinoties ar pilsētas kultūras nama kasieri, uzzinājām, ka biļetes uz izrādi vēl var paspēt iegādāties. Kamerzālē ir 30 skatītāju sēdvietas.

20190820-0956-afisa-veclaiku-muiza.jpg

Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju