Latvijai jauns Covid-19 inficēšanās gadījumu antirekords 2

Piektdien Latvijā atklāts līdz šim vienā diennaktī lielākais jauno Covid-19 gadījumu skaits – 642.

Aizvadītajā diennaktī veikti 7204 Covid-19 testi, bet pozitīvo testu īpatsvars sasniedzis 8,9%. Šāds rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Ja šīs nedēļas sākuma dati uzrādīja zināmu Covid-19 izplatības stabilizāciju Latvijā, tad pēc antirekorda atkal vērojams kopējā saslimušo skaita pieaugums. Līdz šim Latvijā inficēšanās ar Covid-19 ir apstiprināta kopumā 12 744 personām, bet no Covid-19 uz 17.novembri bija izveseļojušies 1557 cilvēki.

Tikmēr pozitīvākas ziņas saņemtas no slimnīcām, no kurām izrakstīts vairāk Covid-19 pacientu, nekā tajās nācies nogādāt. Piektdien slimnīcās ievietoti 43 Covid-19 pacienti, bet 52 izrakstīti no tām. Līdz šim no stacionāriem izrakstīti 977 Covid-19 pacienti.

Komentāri 2

duksis4x4

Man nav saprotama šī vienaldzība no lielas daļas iedzīvotājiem. Klīst murgainas sazvērestības teorijas un tiem kam pavisam šaurs skatījums, tie gatavi šī brīža situāciju uzvelt Latvijas valdībai, jo tā redziet, izlaidusi mītu, ka covid ir bīstams sabiedrībai, bīstams ekonomikai un tā aizsegā rauš sev pilnas kabatas. Vēl joprojām nav liela daļa sapratusi, ka masku nēsāšana ir tikai viens no veidiem kā šo situāciju uzlabot, bet ar savu pretestību sabiedrības nepaklausīgā daļa apdraud citus līdzcilvēkus, apdraud normālas ikdienas eksistenci uzņēmējiem, traucē normāli funkcionēt servisiem, medicīnai, pārtikas un ēdināšanas uzņēmumiem. Vai tiešām ir tik grūti būt likumpaklausīgiem? Vai tiešām dažiem egoisma līmens ir tik augsts, ka nespēj iedomāties, ka apkārtējiem šī dzīve pašreiz nemaz nešķiet normāla? Vai 80% aizņemto gultu covid slimniekiem ir mazs skaitlis, ja vēl joprojām maļam savu iznēsāto tekstu par to, ka covid ir tikai iesnas? Varbūt paskataties nedaudz plašāk, paveriet vaļā citu valstu informāciju, nevajag lasīt tikai tos komentārus, kuri jums šķiet kā apstiprinājums šī brīža uzskatiem!

pirms 7 dienām, 2020.11.21 18:07

bezugunsnavdumu

Ko raudi? Nesā uzreiz divas maskas. Normāls cilvēks maskai netic, jo saprot ka vīruss paliek uz rokām, kuras sazin dēļ kā nav jāaizsargā ejot sabiedrībā, un caur acs gļotādu, pat ja esi maskā.
Bet tādi, ka tu varat arī mājās vienatnē būt maskā.

Šī statistika esot vajadzīga, lai celt krīzes burbuli. Maskas aukstā laikā, uzraus saslimstību ar iesnām līdz debesīm, un daļai ierakstīs arī covidu. Korejā jau sludina trešo vilni. Skaidrs ka pavasarī nekas mums nebeigsies. cilvēki atdos 10% algas maskām, valdība baros batonu par viss ķipa jauki, bet statika augs, un gadus divus vēl vajadzēs, lai ekonomiku sagrautu, un tad visiem iedot aiz devumus. Tas viss jau bija un būs.

Kāpēc viņa aug, ja inkubācijas periods ķipa 20 dienas? Latvijā maskas nesā jau mēnesi, bet statistika tikai pieaug = maskas ir nelietderīgas.

pirms 7 dienām, 2020.11.21 19:31

Latvijas ziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju