Represētajiem salidojums

Strenču novada politiski represēto biedrība savlaicīgi sākusi apzināt interesentus, kuri vēlas doties uz Latvijas politiski represēto personu 21. salidojumu, kas notiks 3. augustā pulksten 12 Ikšķiles estrādē.

Uz salidojumu dosies arī smiltenieši un valcēnieši.

Latvijas Politiski represēto apvienība (LPRA) nosūtījusi ielūgumus piedalīties salidojumā Valsts prezidentam Egilam Levitam, Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei un Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam.

Šogad salidojumā piedalīsies arī starptautiskās asociācijas INTER ASSO pārstāvji. Šī asociācija dibināta Budapeštā 1991. gadā un apvieno daudzas Eiropas upuru asociācijas, koordinē tās un atbalsta, arī komunistisko noziegumu dokumentēšanā un apstrādē. Latviju asociācijā pārstāv LPRA valdes loceklis Pēteris Simsons.

Būs arī koncerts, tajā uzstāsies  grupa “Putnu balle” un mūziķu apvienība “Tev tuvumā”, kurā dzied Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš un citi mūziķi. Saviesīgajā daļā spēlēs grupa “OPUS C” no Jelgavas un solists Vitālijs Upenieks.

Būs divi grāmatu galdi, kuros varēs paņemt sev interesējošu grāmatu, kas atsūtītas no ārzemju latviešu bibliotēkām, kā arī par ziedojumu iegūt LPRA izdoto grāmatu “Skola Sibīrijā”.

Strenču novada politiski represēto biedrība uz salidojumu Ikšķilē izbrauks 3. augustā pulksten 8 no stāvlaukuma Strenču centrā.  Līdzbraucējiem jāpiesakās iepriekš, zvanot biedrības vadītājai Dzintrai Lezdiņai uz tālruni 29361073. Līdzi var ņemt bērnus, mazbērnus un citus ģimenes locekļus.

Smiltenes novada politiski represēto apvienība “Trimdinieks” informē, ka no Smiltenes uz salidojumu Ikšķilē autobuss izbrauks pulksten 9 no Baznīcas laukuma, pie bijušās kafejnīcas “Mūza”. Līdzbraucējiem jāpiesakās, zvanot uz tālruni 28641802.

Latvijas Politiski represēto apvienības Valkas nodaļa izbraukšanu uz salidojumu organizē pulksten 8 no kultūras nama. Iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruni 29477569.

Latvijas ziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju