Aicina palīdzēt vientuļajiem senioriem un sociāli mazaizsargātām Valkas novada ģimenēm ar bērniem! 1

Nodibinājums "Fonds "Sirds atsaucība"" arī šogad apciemos seniorus Valkas novada sociālajā mājā “Valžkalni” Turnā, dāvinot pārtikas grozu. 

Nodibinājums iecerējis sarūpēt pārtikas grozus Valkas novada trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem. Ikviens aicināts palīdzēt dāvanu sarūpēšanā, ziedojot naudas līdzekļus, kas tiks izlietoti pārtikas sagādei, vai produktus ar pēc iespējas ilgāku izlietošanas termiņu, iekļaujot kārumus pašiem mazākajiem.

Ziedojuma kastītes pieejamas Valkā, veikalā "Valdis" (Ausekļa ielā 54) un veikalā "Liepa" (Rīgas ielā 33). Ziedot iespējams arī, ieskaitot sevis izvēlētu summu nodibinājuma bankas kontā, norādot mērķi “ziedojums pārtikas paku sagādei valkas novada vientuļajiem senioriem un personām ar invaliditāti”. 

Rekvizīti: 

Nodibinājums “Fonds “Sirds atsaucība””; 

reģ. Nr.: 40008269761; 

konta Nr.: LV47HABA0551044293348. 

Savukārt par pārtikas produktu dāvināšanu aicinām sazināties ar “Fonds “Sirds atsaucība”” pārstāvēm Indru Krūkliņu (29191618) vai Lāsmu Egli (22002107). 

“Tā nav tikai šokolāde vai tējas paciņa, tas ir sirds siltums, ko dāvinām, to cilvēku, kuri ziedoja un palīdzēja, domas un laba vēlējumi. Protams, sarūpētā pārtika ir ļoti liels atbalsts, bet kopā ar to tiks saņemts arī apliecinājums, ka līdzcilvēkiem viņi rūp. Tas ir ļoti būtisks atbalsts, lai pārvarētu ikdienas grūtības vai grūtsirdību. Nodibinājuma vārdā izsakam pateicību visiem, kuri jau iesaistījušies akcijā. Liels paldies arī uzņēmējiem, kuri sniedz atbalstu dāvanu sagādē! Kopā mēs radīsim gaišus brīžus līdzcilvēkiem. Pērn sniedzām atbalstu 70 Valkas novada cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, mērķgrupu ik gadu mainām”, stāsta "Fonds "Sirds atsaucība"" pārstāves.

Iedzīvotāji ziedot aicināti līdz 2019.gada 31.decembrim. 

Pārtikas pakas Valkas novada seniori un sociāli mazaizsargātās ģimenes saņems, nodibinājumam sadarbojoties ar Valkas novada sociālo dienestu, 2020.gada janvārī un februārī.

“Fonds “Sirds atsaucība”” mērķi ir, piesaistot finansējumu, atbalstīt grūtībās un dažādās krīzes situācijās nonākušos Valkas un citu Latvijas novadu iedzīvotājus; sadarbojoties un kopā īstenojot projektus, sniegt atbalstu ģimenēm ar bērniem, vientuļajiem sirmgalvjiem, cilvēkiem ar invaliditāti, ilgstošajiem bezdarbniekiem un citām sociāli mazaizsargātām iedzīvotāju grupām u.c. 

Nodibinājums novēl sirdssiltu un ģimenisku šo gaidīšanas laiku, kas nes prieku sev un atver sirdis arī priekš citiem!


Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Ar šadu darbību janodarbojas pašvaldībau un Krauklim, nevis ar kakta uznemējdarbību, puslegāli un pa lēto, brīvā laikā trallinājot Valstij ņemtos miljonus, nodokļus pa labi pa kreisi.

Pakām protams domei naudas nav un nekad nebūs.

pirms gada, 2019.12.14 09:00

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju