Biedrība "Smiltenes Pūra Lāde" aicina ziedot dziju, tādējādi palīdzot priekšlaikus dzimušiem

Tuvojoties Vispasaules priekšlaikus dzimušo bērnu dienai, 17. novembrim, jau šobrīd biedrības “Smiltenes Pūra Lāde” dibinātājas, kas ir arī “Sirds Siltuma Darbnīcas” čaklās rokdarbnieces, uzrunā sabiedrību līdzdarboties cēlam mērķim – sasildīt katru priekšlaikus dzimušo mazuli ar pašu adītām drēbītēm.

“Arī šogad ļoti nepieciešama jūsu palīdzība un līdzdalība. Ja arī jūs vēlaties sasildīt kādu mazuli, tad droši pievienojieties. Gaidām zeķītes, cepurītes, kokonus, sedziņas, jaciņas, biksītes, astoņkājīšus pašiem mazākajiem bērniņiem, kā arī mīļspilventiņus lielākiem bērniem. Par izmēriem droši var vaicāt man. Smiltenes novada iedzīvotājas aicinu uz “Smiltenes Pūra Lādes” nodarbībām, kas biedrības telpās Kalnamuižā notiek katru piektdienu pulksten 18. Parādīsim un iemācīsim adīt, palīdzēsim ar padomu,” stāsta biedrības “Smiltenes Pūra Lāde” vadītāja Ilze Haka. Plašāk par palīdzību priekšlaikus dzimušajiem bērniņiem var iegūt, apmeklējot mājaslapu sirdssiltuma­darbnica.lv. 

I. Haka atklāj, ka diemžēl arī visa ziedotā dzija ir beigusies. Iespējams, kādam mājās ir nevajadzīgi kamoli, ko labprāt ziedotu labdarībai (sastāvā vismaz 50 procentu vilnas). Ar I. Haku var sazināties, zvanot uz 26008180.

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju