Atlaistās direktores atbalstam Valgā vāc parakstus 2

No amata atbrīvota Valgas Prīmetsa skolas direktore Marina Krotova, kas pagājušā gada decembrī tika ierauta korupcijas skandālā. Atlaistās direktores atbalstam Valgā uzsākta parakstu vākšana, informē igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Decembrī noskaidrojās, ka Marina Krotova aizvadītā gada vasarā pārkāpusi Korupcijas novēršanas 11.likumu, skolas remontdarbiem nolīgstot savu vīru, par paveiktajiem darbiem kopumā samaksājot 413 eiro. Direktore pagasta vadībai savu rīcību pamatoja ar likuma nezināšanu, tomēr pēc ilgām pārdomām Marina Krotova no amata tika atbrīvota šā gada 10.janvārī.

Šāds solis izraisījis neapmierinātību skolotāju kolektīvā un skolēnu vecāku un absolventu rindās. Kopumā 35 pedagogi parakstījuši atklātu vēstuli Valgas pagasta vadītājai Esterei Karusei ar lūgumu atjaunot direktori amatā, pamatojot to ar pozitīvo gaisotni un pārmaiņām, kas valda skolā, kā arī neseno apmierinātības pētījumu, kurā  98 procenti darbinieku teikuši, ka iestāde tiek labi vadīta. Sestdien pie Valgas veikaliem tika savākti 130 paraksti bijušās direktores atbalstam.

Komentāri 2

duksis4x4

Valkā viss kārtībā, ievedīsim tagad kārtību Valgā!

pirms mēneša, 2021.01.17 12:12

bezugunsnavdumu

Valgas vadībai sen jāiznīcina to krievu mīdzeni. Reformu un apvienot. 130 *** neredz korupcijas faktu un tiem viss ir labi, gluži kā krievijā, kur plikpauris visu izzaga, bet fanu vairāk nekā vajag. Nekā laba krauklis nav pienesis Valkai, bet par krievu skolas slēgšanu Milzīgs Paldies. Žēl tikai kan ne 10 gadus iepriekš.

pirms mēneša, 2021.01.17 17:36

Kaimiņos

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju