Pie Kaimiņiem: notikusi sanāksme "Tervas slimnīcas bēres"

Informē igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Kopš šī gada sākuma ir slēgta slimnīca Tervā, kas atradās 25 kilometrus no Valgas. Šī iemesla dēļ tika sarīkota darbinieku un slimnīcas valdes pārstāvju sanāksme “Tervas slimnīcas bēres”. Nacionālais veselības dienests skaidro, ka līgums netika pagarināts, jo iepirkuma pieteikumā tika pieļauta vienkārša un cilvēciska kļūda, kuras dēļ iesniegtais piedāvājums netika izskatīts. Tika atlaisti vairāki atbildīgie darbinieki. Tervas slimnīcai atjaunot savu darbību būs iespējams pēc trīs gadiem, kad izsludinās nākamo iepirkumu.

Svētdien Zāģezera ledū ielūzušās automašīnas “BMW” īpašniekam nācās izsaukt glābējus no Tartu, jo ar Valkas ugunsdzēsēju rīcībā esošo tehniku un automašīnas atrašanās vietas dēļ glābšanas darbi neizdevās.

Pērnā gada rudenī tika ziņots, ka Valgā kāds vīrietis ar automašīnu uzbraucis uz ietves un ievainojis pensionāri. Nesen par šo nodarījumi vīrietim tika piespriesti seši mēneši nosacīti ar probāciju, lai gan negadījuma dienā viņam tika sastādīts protokols par braukšanu dzērumā. Izrādījās, ka vīrietis bija lietojis ārsta izrakstītas nomierinošas zāles “Bromasepaam”, kurām iedarbojoties, radušies koordinācijas traucējumi.

Kaimiņos

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju