VUGD oktobrī organizē Ugunsdrošības konferenci “Kā veidot drošu mājokli?”

Lai informētu iedzīvotājus par mājokļu ugunsdrošības nozīmīgumu, biežākajām problēmsituācijām un to risinājumiem, šā gada 31.oktobrī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) organizē Ugunsdrošības konferenci “Kā veidot drošu mājokli?”.

“Kādam ugunsdrošības prasību īstenošana un ievērošana mājoklī var likties kā papildus slogs vai apgrūtinājums, kas nepieciešams tikai VUGD un to mērķis ir iekasēt naudas sodus. Bet tā nebūt nav! Ugunsdrošība ir būtiska ikvienam sabiedrības loceklim, jo savlaicīgi neveicot nepieciešamos pasākumus, lai mājokli padarītu ugunsdrošu, cilvēks sevi pakļauj ugunsnelaimes riskam, kad īsā laikā var tikt ne tikai zaudēta mājokļa iedzīve, bet nereti arī cilvēka veselība un dzīvība! Tāpēc šoruden VUGD organizē konferenci, kurā tiks runāts, diskutēts un analizēts plašs jautājumu loks saistībā ar mājokļu drošību.” skaidro VUGD priekšnieka vietnieks pulkvežleitnants Mārtiņš Baltmanis. 

Konferencē VUGD skaidros valsts politiku ugunsdrošības jomā, kā arī akcentēs būtiskāko, kas jāievēro no ugunsdrošības viedokļa dzīvojamās mājās, Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji informēs par drošuma prasībām ugunsdzēsības aparātiem, dūmu detektoriem un gāzes baloniem, bet Latvijas apdrošinātāju asociācija informēs par apdrošināšanas lomu dzīvojamo māju ugunsdrošības veicināšanā. Savukārt pārstāvji no Ikšķiles novada un SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” dalīsies ar savu pieredzi ugunsdrošības pasākumu īstenošanā, bet praktiskos risinājumus ugunsdrošības stāvokļa uzlabošanai mājokļos ieskicēs Latvijas Ugunsdrošības asociācijas pārstāvis. 

Pilna konferences programma pieejama šeit

Konference norisināsies Rīgas Stradiņa universitātē, Dzirciema ielā 16, Rīgā, un ikviens interesents to ir aicināts vērot klātienē, iepriekš piesakoties šeit. Informējam, ka konferenci būs iespējams vērot neklātienē arī VUGD mājaslapā. 

20191002-1023-plakats-mazs.jpg

Kaimiņos

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju