Noslēguma posmā Kaikas ielas pārbūve Smiltenē

Laikraksts “Ziemeļlatvija” saņēma kāda iedzīvotāja jautājumu, vai beidzot Smiltenē pēc Kaikas ielā notikušajiem asfaltēšanas darbiem iela ir atvērta satiksmei. Pārbūves darbi patiešām tuvojas noslēgumam, taču šobrīd  šajā posmā ir noteikti satiksmes ierobežojumi.

Darbs pie projekta “Smiltenes pilsētas publiskās infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības vides uzlabošanai II.kārta” īstenošanas turpinās. Plānots, ka būvdarbus Kaikas ielā pabeigs 30. septembrī.

“Transportlīdzekļu kustība būvdarbu zonā ir atļauta, ja nepieciešams nokļūt uz vai no dzīvesvietas vai aizvest kravu, ja vieta, uz kuru jānokļūst, atrodas būvdarbu zonā. Bet vēlamies vērst uzmanību, ka, galvenokārt, darba laikā satiksme šajā posmā var būt apgrūtināta, jo uz brauktuves strādā būvtehnika vai novietoti būvmateriāli. Pēc būvdarbu pabeigšanas iela pilnībā tiks atvērta satiksmei,” laikrakstu informē Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Kovala.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka projekta mērķis ir palielināt privāto investīciju apjomu Smiltenes novadā, veicot ieguldījumus komercdarbības attīstībai nepieciešamajā ielu infrastruktūrā.

Atbilstoši sagatavotajam tehniskajam projektam tā ietvaros plānots veikt Kaikas ielas Smiltenē pārbūvi un asfaltēšanu 921 metra garumā, tostarp izbūvēt ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus, lietus ūdens kanalizācijas sistēmu, ielu apgaismojumu un ietvi.

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju