Palīdziet viņai! Aukstajā laikā uz ielas Smiltenē redzēta tantiņa vasaras apavos 1

“Pievērsiet uzmanību, nepaejiet vienaldzīgi garām!” ar šādu aicinājumu pie “Ziemeļlatvijas” lasītājiem vēršas kāda Smiltenes novada iedzīvotāja (viņas vārdu  sieviete lūdza avīzē nepublicēt), satraukusies par redzēto, – pa Smilteni arī šonedēļ piedzīvotajā kailsalā staigājusi salīkusi, veca tantiņa ar vasaras apaviem kājām.

Sākumā tās bijušas iešļūcenes, vēlāk – vasaras sandales, stāsta aculieciniece. Viņa gribējusi seniorei palīdzēt, taču tobrīd nav varējusi atstāt savu darbavietu pie veikala kases.

Sieviete aicina citus smilteniešus, –  ja viņi redz uz ielas vecu sievieti ar gadalaikam nepiemērotiem apaviem kājās, lai pieiet klāt un pavaicā, vai nav vajadzīga palīdzība,  piemēram, ziemas apavi un apģērbs, un vai nu piedāvā kaut ko no saviem krājumiem (ja mājās ir kaut kas pašiem nevajadzīgs) vai arī palīdz sievietei sadarbībā ar Smiltenē esošajām labdarības organizācijām – “Latvijas Sarkano Krustu” vai “Emmaus”, vai arī sazinās ar Smiltenes novada domes Sociālo dienestu. 

“Varbūt kāds jau zina, kur šī seniore dzīvo, un var to izstāstīt sociālajām darbiniecēm. Mēs nezinām, kāpēc cilvēks nonācis šādā situācijā. Nevajadzētu viņu par to vainot, bet gan palīdzēt, jo tādi cilvēki paši palīdzību nemeklē,” savu viedokli izsaka sieviete.  


Komentāri 1

sandavitola

Tā tante ir Nulle! Gan jau sociālais dienests ir par viņu informēts! Šad un tad pie Jānīša veikala diedelē naudu! Bet ne jau maizītei, bet gan grādīgajiem...

pirms gada, 2019.11.29 16:09

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju