Pēc gada pārtraukuma Smiltenē notiks “Tepera takas”

Ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs jau tagad plānotājā var atzīmēt 11. jūniju, jo pēc gada pārtraukuma Smiltenē atsāksies skriešanas seriāls “Tepera takas”, kas tradicionāli notiek Tepera ezera mežā pie kartingu trases. 

Smiltenes novada Sporta centra vadītājs Guntars Markss stāsta, ka saistībā ar “Covid-19” pandēmiju ieviestas vairākas korekcijas. Skriešanas entuziastiem Tepera ezera meža takās būs iespēja doties septiņu nedēļu garumā. Trīs reizes notiks vasarā, attiecīgi 11., 18. jūnijā un 2. jūlijā. Savukārt rudens pusē aktivitātes paredzētas 3., 10., 17. un 24. septembrī.

Distanču garumi un izvietojums paliks nemainīgs – kilometrs, trīs un pieci kilometri. Brīvais starta laiks no pulksten 17.15 līdz 19.15.

G. Markss apstiprina, ka norises vietā tiks nodrošināti visi epidemioloģiskie un distancēšanās ierobežojumi, kas tiks noteikti 9. jūnijā. Līdz tam valstī vēl ir noteikts ārkārtējais stāvoklis. ““Tepera takas” ik gadu ir kupli apmeklētas. Pērn tās nenotika saistībā ar daudzfunkcionālā trases ceļa izbūvi, bet šopavasar vēlāk iesāksies “Covid-19” pandēmijas dēļ. Jebkurā gadījumā šīs nav sacensības un liela pulcēšanās nekad nav notikusi, jo dalībnieki distanci veic individuāli sev ērtā laikā,” paskaidro G. Markss.

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju