Pirmo reizi Smiltenē Latvijas bāriņtiesu darbinieku asociācijas organizēta konference

Šodien, 1. novembrī, Smiltenē pirmo reizi notiks Latvijas bāriņtiesu darbinieku asociācijas organizētā konference “Ģimene institūciju krustugunīs”, kas pulcēs vairāk nekā 250 dalībnieku no visas Latvijas.

Smiltenes novada Bāriņtiesas un Latvijas Bāriņtiesas darbinieku asociācijas vadītāja Aurika Zīvere informē, ka konference tiek rīkota ar mērķi vērst uzmanību uz procesiem un notikumiem, ar kuriem jāsaskaras ģimenēm ar bērniem, nonākot kādas no institūcijas redzeslokā.
Pieredzē un aktuālos jautājumos konferencē dalīsies dažādu jomu speciālisti no Labklājības ministrijas Bērnu un ģimenes politikas departamenta, Pārresoru koordinācijas centra, Vidzemes plānošanas reģiona, projekta “Metodika sociālajam darbam ar ģimenēm ar bērniem”, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM), Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra, kā arī Tiesu psiholoģijas eksperte.

Plānots, ka konferences ietvaros Labklājības ministrijas pārstāvji prezentēs arī iespējamo Bāriņtiesu reformas modeli, savukārt VARAM pārstāvji stāstīs par Administratīvi teritoriālu reformu un tās plānoto ietekmi uz pašvaldību darbību.

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju