Seniori aicina būt kopā

Smiltenes pilsētas pensionāru apvienība turpina piedāvāt senioriem un ne tikai viņiem vienu pasākumu pēc otra un aicina savās aktivitātēs iesaistīties ikvienu interesentu.

Ceturtdien, 5. septembrī, pulksten 11 Smiltenes pensionāru apvienības telpās Smilšu ielā 4 būs tikšanās ar Smiltenes novada domes priekšsēdētāju Gintu Kukaini. “Domes priekšsēdētājs pastāstīs par to, kas notiek pilsētā,” apmeklēt pasākumu rosina Smiltenes pensionāru apvienības vadītāja Rita Bormane.
1. oktobrī interesenti aicināti doties senioru kruīzā ar kuģi “Romantika” uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu. Programmā ir ekskursija ar autobusu gida pavadībā pa Stokholmu.
Vēl ir dažas brīvas vietas ekskursijā uz Slovākiju no 8. līdz 13. oktobrim, uz ko arī aicina Smiltenes pensionāru apvienība un piedāvā apskatīt  Tatru kalnus, alas un veldzēties baseinos. Interesentiem jāpiesakās, vēlākais, līdz 15. septembrim, paturot prātā, ka brīvu vietu ir maz un kurš pirmais pieteiksies, tas arī tiks šajā braucienā.
Sīkāku informāciju var uzzināt un pieteikties, zvanot Ritai Bormanei uz tālruni 26514012. Turklāt tie nav visi pasākumi, kas padomā Smiltenes aktīvajiem senioriem. Septembrī viņi brauks uz Pakrojas muižu Lietuvā skatīties ziedu festivālu, bet oktobrī baudīs mākslu Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”.

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju