Smiltenē sadziedāsies paši mazākie vokālisti

Ir sākusies pieteikšanās Smiltenes pilsētas mazo vokālistu konkursam “Cālis 2019”, kas norisināsies 14. aprīlī pulksten 13:00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. Pieteikties konkursam var līdz 7. aprīlim (ieskaitot). 

Konkursam “Cālis 2019” aicinām pieteikties Smiltenes mazos dziedātājus vecumā līdz 6 gadiem. Ņemot palīgā vecākus, vecvecākus un skolotājus, katra dalībnieka uzdevums ir sagatavot priekšnesumu – vienu dziesmu latviešu valodā atbilstoši savam vecumam un vokālajām spējām. Priekšnesumus vērtēs žūrija, un katrs dziedātājs saņems īpašu nomināciju un vērtīgu balvu. Katras vecuma grupas uzvarētāji tiks aicināti piedalīties labdarības pasākuma “Balta, balta mana sirds” koncertā “No sirds uz sirdi”. Vērtēšana notiks, ņemot vērā vokālo sniegumu, skatuves kultūru, repertuāra atbilstību dalībnieka vecumam un vokālajām spējām un radošu pieeju priekšnesumam. 

Lai piedalītos konkursā, līdz 7. aprīlim (ieskaitot) Kultūras centrā vai e-pastā [email protected] ir jāiesniedz pilnībā un precīzi aizpildīta pieteikuma anketa. Tā pieejama Kultūras centra kasē un interneta vietnē www.smiltene.lv, kur atrodams arī konkursa nolikums

Papildu informācija pa tālruni – 28688101.

20190212-1504-calis-2019-01-mazs-mazs.jp

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju