Smiltenes novada bibliotēkas aicina rezervē grāmatas internetā jau tagad

Drīzumā plānots apmeklētājiem atvērt bibliotēkas visā Smiltenes novadā, taču jau tagad zināms, ka būs jārēķinās ar dažādiem ierobežojumiem, lai nodrošinātu iedzīvotāju un darbinieku drošību. Viens no šādiem ierobežojumiem – apmeklētājiem būs liegta brīvpieeja grāmatu krājumam. Tādēļ, lai mazinātu rindas bibliotēkā un uzturēšanās laiku tajā, reģistrētie bibliotēkas lietotāji aicināti sev interesējošos izdevumus rezervēt attālināti jau tagad.

“Izdevumus var rezervēt, rakstot uz bibliotēkas e-pastu [email protected], zvanot uz 26449145 vai 64773030 vai visērtāk – pieslēdzoties Valkas, Smiltenes, Strenču novada kopkatalogam sadaļā “Mana bibliotēka”. Šim pakalpojumam nepieciešami autorizācijas dati, kurus var saņemt, sazinoties ar bibliotēku.  Piedāvātais pakalpojums “Mana bibliotēka” ietaupīs jūsu laiku, jo jūs varēsit attālināti rezervēt nepieciešamos izdevumus, iestāties elektroniskajā rindā uz izdevumu, kas ir bibliotēkas krājumā, bet izsniegts citam lasītājam, pārraudzīt savu kontu – apskatīt izsniegto un rezervēto izdevumu sarakstu, izdevumu nodošanas un rezervēšanas termiņus, pieprasīt grāmatu nodošanas termiņa pagarinājumu,” stāsta Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre Sanita Lārmane.

Par iespējām saņemt rezervēto grāmatu bibliotēka lasītāju informēs ar īsziņas vai e-pasta starpniecību, informācija būs pieejama arī savā lasītāja kontā. “Pasūtītās grāmatas tiks rezervētas un gaidīs jūs bibliotēkā, tiklīdz tā būs atvērta apmeklētājiem. Atgādinām, ka reģistrēties un kļūt par bibliotēkas lietotāju var arī attālināti, sazinoties ar bibliotēku pa e-pastu un nosūtot reģistrācijai nepieciešamos datus – vārdu, uzvārdu, adresi, telefonu, e-pasta adresi un personas koda pirmo daļu,” informē S. Lārmane.

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju