Smiltenes novada pašvaldībā – divas vakances

Smiltenes novada dome izsludinājusi konkursu uz divām vakancēm pašvaldībā – jaunveidojamās iestādes “Kultūras, sporta un mūžizglītības pārvalde” vadītāja vietnieka amatu un sabiedrisko attiecību speciālista amatu.

Abas vakances ir pilna laika amata vieta uz nenoteiktu laiku.

Kultūras, sporta un mūžizglītības pārvaldes vadītāja vietnieka vakancei pašvaldība pretendentu pieteikumus gaidīs līdz 23. decembrim.
Jau rakstījām, ka šī jaunā Smiltenes novada domes iestāde darbu uzsāks no 2020. gada 1. janvāra, tās struktūrvienības ir novada Kultūras centrs, Sporta centrs, Tūrisma informācijas centrs, bibliotēka. Pārvaldes vadītāja vietnieka funkcijas būs vērstas uz mūžizglītību.
Jaunajā iestādē nav atsevišķas struktūrvienības – mūžizglītības centrs, tāpēc uz mūžizglītību būs vērstas Kultūras, sporta un mūžizglītības pārvaldes vadītāja vietnieka  darba funkcijas, skaidro šās pārvaldes vadītāja Aija Cunska. Viens no viņas vietnieka galvenajiem amata pienākumiem būs mūžizglītības procesu plānošana un koordinēšana un mūžizglītības piedāvājuma paplašināšana Smiltenes novadā.

“Mums jāpanāk, lai katrā novada bibliotēkā un tautas namā būtu arī mūžizglītības funkcijas, lai cilvēki tur nāktu kopā mācīties un socializēties. Ir svarīgi mācīties visa mūža garumā, sākot no bērnības līdz seniora vecumam. Pārvaldes vietnieka funkcijas būs arī izstrādāt mūžizglītības stratēģiju Smiltenes novadā, piedalīties projektu konkursos un veidot jaunas programmas, lai cilvēki varētu mācīties un saņemt arī sertifikātus gadījumā, ja viņi gribētu pārkvalificēties,” stāsta A. Cunska. Viņa arī uzsver, ka nākamajā Eiropas Savienības fondu plānošanas periodā 2021.–2027. gadam mūžizglītība ir viena no prioritātēm un tai tiks atvēlēts daudz finansējuma, ko varēs piesaistīt, rakstot projektus. “Smiltenes novada dome grib šo iespēju izmantot,” piebilst A. Cunska.

Vairāk informācijas par vakancēm var uzzināt Smiltenes novada pašvaldībā.

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju