Smiltenes novadā vecākiem piedāvā bezmaksas apmācības par bērnu emocionālo audzināšanu

Būt mammai un tētim ir skaisti, bet ne vienmēr tas ir viegli. Smiltenes novada pašvaldība aicina vecākus piedalīties apmācībās “Bērnu emocionālā audzināšana”, kuras, pateicoties projektam “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā”, būs bez maksas.

Smiltenes novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Anita Šteinberga informē, ka šo apmācību mērķis ir veicināt bērnu uzticēšanos, mazināt trauksmi gan vecākiem, gan bērniem, nostiprināt pašcieņu un attīstīt saskarsmes iemaņas, kā arī sekmēt attiecības ar vienaudžiem. “Apmācībās apgūtais palīdzēs vecākiem veicināt bērnu emociju pašregulāciju un atvašu iesaistīšanu dažādās aktivitātēs. Grupas dalībnieki kopumā tiksies desmit nodarbībās, kas notiks reizi nedēļā, – piektdienās no pulksten 17 līdz 20. Jāpiebilst, ka apmācības ir paredzētas pirmsskolas vecuma bērnu (līdz septiņiem gadiem – red.) vecākiem,” piebilst A. Šteinberga.

“Ziemeļlatvija” noskaidroja, ka nodarbības sāksies 13. septembrī pulksten 17 Smiltenē, Bērnu un Ģimenes atbalsta centrā Galdnieku ielā 10B. Katra nodarbība tiks organizēta saskaņā ar programmu un veltīta konkrētai tēmai. Nodarbības vadīs Vidzemes ārpusģimenes aprūpes atbalsta centra “AIRI vecākiem” un Valmieras SOS Ģimeņu atbalsta centra vadītāja Agita Dreiblate.

Plašāka informācija un pieteikšanās grupu nodarbībām, zvanot A. Šteinbergai uz 28680831.


Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju