TLMS "Smiltene" atkal ir aušanas pulciņa vadītājas meklējumos

Smiltenes pilsētas Kultūras centra Tautas lietišķās mākslas studija “Smiltene” otro reizi šajā gadā aicina darbā aušanas pulciņa iesācējiem vadītāju.

Līdzšinējā pulciņa vadītāja izveidojusi savu darbnīcu, kam nolēmusi veltīt visu laiku, līdz ar to atbrīvojusies vakance. 

“Aušanas pulciņš sāksies oktobrī, taču darbs būs jau ar septembri. Jāatzīst, ka šogad, meklējot pulciņa vadītāju, rindā uz šo darbu pretendenti nestāvēja. Tas ir specifisks, taču apvienojams ar pamatdarbu, jo pulciņa vadītājam studijā jābūt vien dažas stundas nedēļā,” stāsta Tautas lietišķās mākslas studijas “Smiltene” (TLMS) vadītāja Liene Strazdiņa.

Galvenie pienākumi būs apmācīt jaunos dalībniekus aušanā, organizēt darbu stellēs saskaņā ar vadītāja izstrādāto pasākumu plānu un palīdzēt pasākumu rīkošanā. Lai to veiktu, pretendentiem nepieciešamas labas aušanas prasmes, spēja patstāvīgi organizēt aušanas procesu un apmācīt studijas dalībniekus dažādās aušanas tehnikās un sarežģītībā, labas zināšanas par nemateriālo kultūras mantojumu un lietišķo mākslu, ar vēlmi pilnveidoties. Tikpat svarīgas  ir komunikācijas iemaņas ar cilvēkiem. 

L. Strazdiņa informē, ka dokumenti jāsūta elektroniski uz e-pastu [email protected] ar norādi “Pieteikums aušanas pulciņa vadītāja amatam” līdz 25. augustam. Papildu informāciju var iegūt, zvanot uz 25455507.

Novados

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju