Blomes pamatskolas skolēni gatavi ienest cerību un spēku

Lai piepildītu bērnu sapni kļūt veseliem un dzīvot, ienestu viņu ģimenēs cerību un spēku, savu ceļu novembrī pa Latvijas pilsētām uzsāka Eņģeļu ekspresis. Tā mērķis ir atbalstīt labdarības akciju “Eņģeļi pār Latviju” un aicināt iedzīvotājus pirms pārejas uz eiro ziedot mājās uzkrātās latu un santīmu monētas cēlam mērķim – smagi slimo bērnu ārstēšanai.


Smiltenē Eņģeļu ekspreša ierašanās bija plānota 23. novembrī. Plānotais pasākums tika atcelts dēļ 21. novembrī valstī notikušās traģēdijas.


Šobrīd vēl nav zināms, kad pilsētā sagaidīsim Eņģeļu ekspresi, kura aicinājumam atsaukušies ir Blomes pamatskolas skolēni. “Šad un tad piedalāmies dažādās akcijās. Ieraudzījām Smiltenes novada domes mājas lapā paziņojumu par Eņģeļu ekspresi. Skolā runājām par šo tēmu ar bērniem, un viņi ar saviem vecākiem izrādīja atsaucību. Naudiņu ziedoja tie, kuri zināja, ka 23. novembrī uz Smilteni netiks, taču vēlējās palīdzēt,” stāsta Blomes pamatskolas direktore Mudrīte Vestfāle.Liekot santīmu pie santīma, latu pie lata, skolā kopumā saziedoti 42 lati. Direktori saviļņo skolēnu līdzcietība un vēlme palīdzēt bērniem un viņu vienaudžiem, kurus piemeklējušas veselības problēmas. Viņa saka paldies bērniem un viņu vecākiem par sniegto artavu un sola, ka visa saziedotā nauda tiks nogādāta Eņģeļu ekspresim, kad tas piestās Smiltenē.

Blomes pagasts

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju