Desmitais Vislatvijas kāzu vedēju salidojums arī Blomes "Donās" 2

 Turpinot iepriekšējos gados sākto tradīciju, 3.augustā un 4.augustā Gulbenē tiks rīkots jau desmitais Vislatvijas kāzu vedēju salidojums, aģentūru LETA informēja Kāzu muzeja saimniece Vivita Ķepse.


Pasākuma dalībnieku satikšanās notiks 3.augustā no plkst.11 Kāzu muzejā. Muzejā dienas pirmajā daļā varēs izbaudīt Mīlas eņģeļa pieskārienu un nobaudīt tradicionālo "Mīlestības raibo zupu", pēc kā sekos automašīnu pušķošana un došanās kāzu mašīnu parādē, piedaloties trešajos Gulbenes novada svētkos Tirzā.

Vakarā salidojuma dalībnieki pulcēsies Smiltenes novada Blomes pagasta lauku mājās "Donas", kur sāksies vakara programma ar svinīgu Kāzu muzeja karoga pacelšanu un rožu stādīšanu.

Vakara gaitā tiks dziedātas rožu dziesmas, dejots valsis, izspēlētas jautras atrakcijas un konkursi, kā arī būs citas vienreizējas un neaizmirstamas aktivitātes un pārsteigumi.

Pieteikšanās pasākumam notiek pie Kāzu muzeja saimnieces, zvanot pa telefonu 29 492 964 vai rakstot e-pastu "[email protected]".

Komentāri 2

y

kurā "Bardakā" tad stādīs tās rozes

pirms 7 gadiem, 2013.07.16 15:11

nela

Kad beidzot cilvēki sapratīs, ka nav tāda Vislatvija. Ir Latvija, bet, ja tas ir valsts mēroga pasākums, tad visa Latvija.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 13:30

Blomes pagasts

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju