Noilgojušies pēc bibliotēkas 5

 Kādu laiku Blomes bibliotēka bija slēgta apmeklētājiem. Kopš šodienas, 19. septembra, klusums nomainīts pret lielu rosību. Notikusi arī bibliotēkas vadības maiņa.

 Ceturtdien pirmā darba diena bija Blomes jaunajai bibliotēkas vadītājai Intai Mežulei no Bilskas pagasta. “Brīnišķīga diena. Esmu sastapusi daudz gaišu un atsaucīgu cilvēku. Nāk un apsveic pirmajā darba dienā. Radās sajūta, ka pagasta iedzīvotāji bija noilgojušies pēc bibliotēkas,” iespaidos par piedzīvoto jaunajā darbavietā dalās I. Mežule.

Bibliotēkas vadītāja cer, ka vietējie viņu pieņems. “Gribētos, lai cilvēki nevis baidītos, bet nāktu uz bibliotēku, kaut vai tāpat vien aprunāties,” teic I. Mežule. Pirmajā darba dienā viņa paguvusi iepazīties ar Blomes kultūras nama vadītāju Gitu Skadiņu. Tuvākajās dienās I. Mežule plāno iepazīt pamatskolas skolotāju kolektīvu, jo abas iestādes atrodas zem viena jumta, kā arī uzzināt ko vairāk par pašu pagastu.

“Šī ir trešā reize, kad esmu Blomes bibliotēkā, tāpēc mani sagaida darbs ar grāmatu krājuma iepazīšanu. Pēc tam arī varēs saprast, kādas grāmatas iegādāties, lai palutinātu apmeklētājus,” apņēmības pilna strādāt ir jaunā bibliotēkas vadītāja.

Viņa apmeklētājus gaidīs katru darba dienu no pulksten 9 līdz 17. Pusdienu pārtraukums bibliotekārei ir no pulksten 12.20 līdz 13.20. Savukārt brīvdienās bibliotēka būs slēgta.

 

Komentāri 5

...

Prieks, ka Blomē ienāk jaunas un labsirdīgas sejas. Vēlu veiksmi un patīkamu darbošanos.
Cerams, ka bibliotēka vienmēr būs atvērta tās norādītajā darba laikā, jo nebūs nekādas apkārt skraidīšanas.

pirms 6 gadiem, 2013.09.19 18:09

kolēģe bibliotekāre

Bibliotekāra darbs nav tikai būt bibliotēkā uz vietas , bet viena darbinieka bibliotēkā nevar izvairīties no slēgtas bibliotēkas it kā darba laikā , jo bibliotekāram ir regulāri jāpameklē kursi, jādodas uz pašvaldības iestādēm un vēl daudzas ar darbu saistītas lietas jākārto!!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.03 13:46

Lasītāja

Jā,jā,iepriekšējā kārtoja"' visas"' lietas pēc kārtas

pirms 6 gadiem, 2013.10.22 20:45

lasitaja

Vai tagad vienmēr bibliotēka ir atvērta???

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 14:57

Novada kolēģe

Blomēnieši! Lepojaties ar savu bibliotekāri, kas ir zinoša, atsaucīga, ar jaunām idejām radoša.

pirms 5 gadiem, 2015.03.06 14:23

Blomes pagasts

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju