Tilta remondarbu ilgums Blomē būs aptuveni divi mēneši

No nākamās pirmdienas, 29. jūlija, transportam būs slēgts tilts pār Nigru Blomes centrā – autoceļa Liepa – Smiltene 27,6. kilometrā. Plānotais būvdarbu izpildes termiņš ir sešdesmit dienas.“Ziemeļlatvija” noskaidroja, ka Nigras tilta periodisko uzturēšanas darbu pasūtītājs ir VAS “Latvijas valsts ceļi”, bet darbu izpildītājs – SIA “Ceļinieks 2010”. Būvdarbu vadītājs Guntis Paulsons stāsta, ka tiks remontēta tilta brauktuve, atjaunotas tilta nesošās konstrukcijas, izbūvētas gājēju ietves un uzklāts jauns asfalts tilta zonā. “Īsāk sakot, veiksim kosmētisko remontu. 


Svarīgākais, kas jāzina autovadītājiem – pāri tiltam remondarbu laikā nedrīkstēs braukt, tam domāts ir apbraucamais ceļš. Gājējiem būs iespēja tikt pāri tiltam, tikai jābūt uzmanīgiem un vērīgiem,” satiksmes dalībnieku uzmanību vērš G. Paulsons.


Blomes pagasta pārvaldes vadītājs Gatis Bogdanovs stāsta, ka vizuāli tilts šķitis pieņemamā stāvoklī. Uzzinot, ka remontdarbu laikā tiks izbūvētas gājēju ietves, pagasta pārvaldes vadītājs priecājas: “Tās tiešām ir ļoti vajadzīgas, jo tilts ir šaurs un gājējiem bīstams. Ja māmiņa stumj ratiņus un no abām pusēm brauc mašīnas, tad nākas aši skriet malā. Ja šī projekta ietvaros tiltu vēl paplašinātu, tas būtu pavisam labi,” spriež G. Bogdanovs.


Tomēr tā nenotiks, jo līdz ar gājēju ietvju izveidošanu tiks sašaurināta brauktuves daļa. Kā norāda G. Paulsons, tas nekādi neradīs neērtības autovadītājiem.

Blomes pagasts

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju