FOTO: Apsveicam! Saldo pārsteigumu saņem Iveta Bormane

"Ziemelļatvijas" akcija Strenču Ziemas tirdziņā noslēgusies. Paldies visiem - teju 30 apmeklētājiem, kuri izvēlējās piedalīties Siera kūkas izspēlē. Saldo našķi saņēma strencēniete Iveta Bormane, kurai pārsteiguma balviņu nogādājām norādītajā adresē. Paldies arī visiem, kuri šajā dienā izvēlējās abonēt laikrakstu! Tiksimies jau atkal kādā no nākamajām akcijām. Sekojiet informācijai!

---------------------------------------------------

Ziemas saltajos mēnešos nekas nevar būt labāks par krūzi siltas tējas vai kafijas, kuru lēni var  malkot, lasot aizraujošu lasāmvielu. Tāpēc aicinām abonēt “Ziemeļlatviju”, lai vienmēr būtu nodrošinātas jaunākās ziņas, noderīgi padomi un aizraujoši dzīvesstāsti, kas jūsu mājās būs tradicionālā drukātā laikraksta veidā, kuru brīvajos brīžos lēnām varēs pārlapot un iedziļināties katrā domugraudā.

Lai abonēt būtu dubultā izdevīgi, esam sarūpējuši pārsteigumus Strenču iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, kuri sestdien, 20. janvārī, dosies uz Ziemas tirdziņu jaunatklātajā tirgus laukumā. No pulksten 9 tur būs arī “Ziemeļlatvijas” stends, kurā varēs aprunāties, paust savus ieteikumus laikraksta saturam, kā arī abonēt avīzi. Mēs esam parūpējušies par dāvanu katram lasītājam, kurš šajā dienā izvēlēsies abonēt vietējo laikrakstu. Ja abonēsi “Ziemeļlatviju” vienam 

mēnesim par 5 eiro, pretī saņemsi dāvanu par 3 eiro. Ja abonēsi četriem mēnešiem par 14,50, dāvanas vērtība būs jau 22 eiro! Ja izvēlēsies abonēt laikrakstu līdz gada beigām – saņemsi dāvanu 50 eiro vērtībā Izdevīgi, vai ne?

Piebildīsim, ka šo piedāvājumu var izmantot ne tikai strencēnieši, bet ikviens lasītājs, kurš ieradīsies Ziemas tirdziņā. Tikai jāatceras, ka vērtīgāko dāvanu skaits ir ierobežots, tāpēc gaidīsim jau tirdziņa sākumā. 

Vēl esam parūpējušies arī par pārsteigumu vienam no tirgus apmeklētājiem – veiksminieks noslēgumā saņems saldu našķi. Visi, kuri apmeklēs mūsu stendu, arī tie, kuri neizvēlēsies abonēt laikrakstu vai jau ir mūsu abonenti, aizpildot dalībnieka anketu, piedalīsies našķa izspēlē, kas notiks  tirdziņa noslēgumā. 

Laipni gaidīti, tiekamies Strenču Ziemas tirdziņā!

Strenču pilsēta

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju