AUTODOC.LV

Tuvojas ziema, un kad par to ir runa, drošība ir jāliek pirmajā vietā, jo ielas ir pilnas ar sniegu un apledojušas. Lai gan aukstā sezona lielākajai daļai no mums šķiet fantastisks laiks, jo ir Ziemassvētki, mums nevajadzētu aizmirst par pienākumiem, kas jāveic, ceļiem kļūstot apledojušiem un bīstamiem. Nav runa tikai par mūsu un savu tuvo drošību, bet gan par visu satiksmes dalībnieku drošību.

Ja vien mēs visi darīsim visu iespējamo, lai uzlabotu drošību uz ceļiem ziemas vidū, mēs varam izvairīties no traģiskiem negadījumiem. Lai to panāktu, galvenais, kas jāizdara, ir jānomaina vasaras riepas pret ziemas riepām. Vienkāršs, taču ne mazāk svarīgs solis, kas padara ceļu lietošanu aukstajās dienās pēc iespējas drošāku.

Vēl neesat iegādājies ziemas riepas savam auto? Pirmkārt, noskaidrojet, vai Jūsu automašīnai nav jau uzstādītas populārās vissezonas riepas. Ja tā ir, tad Jums nevajag meklēt riepas, kas paredzētas īpaši ziemai. Ja automašīnai nav uzstādīti vissezonas modeļi, tad pasteidzieties, lai atrastu ideālas riepas, kas piemērotas Jūsu iemīļotajai automašīnai.

Lai atvieglotu Jums šo procesu, mēs esam izstrādājuši meklēšanas sistēmu, kas atradīs tieši tās riepas, kuras meklējat.

Lai to izdarītu, izvēlieties sezonu, kurā tiks lietotas riepas. Ievadiet nepieciešamo riepas platumu, augstumu un diametru. Kad esat to izdarījis, izvēlieties sev tīkamāko ražotāju un ātruma indeksu.

Jums tiks piedāvāts plašs riepu klāsts no Jūsu iecienītā zīmola, kas būs piemērotas arī Jūsu automašīnai. Agri vai vēlu Jūs sapratīsiet, ka mēs piedāvājam tikai pieņemamas cenas. Tomēr kvalitāte no tā necieš – mēs sadarbojamies tikai ar plaši pazīstamiem un uzticamiem piegādātājiem.

Jums nav jāuztraucas arī par piegādes maksu! Mēs esam par riepu bezmaksas piegādi! Vai joprojām prātojat, ko darīt, ja riepas nederēs automašīnai vai nepatiks Jums? Neuztraucieties. Jums ir tiesības atcelt pasūtījumu un lauzt noslēgto līgumu 14 dienu laikā – Jums pat nav jānorāda iemesls.

Tad kādēļ vēl vilcināties? Ja Jums rodas šaubas par mūsu riepu kvalitāti, pasūtīšanas procesu vai piegādi, Jūs varat vērsties pie mūsu kompetentajiem un draudzīgajiem klientu atbalsta speciālistiem. Pie viņiem Jūs varat iegūt jebkādu informāciju. Vienkārši pārliecinieties par mūsu augstās kvalitātes riepām un dariet visu iespējamo, lai padarītu auksto sezonu pēc iespējas drošāku! Tātad, labākās auto daļas, kuras jūs atradīsit mājas lapā AUTODOC.lv!

Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju