Bonnell un Pocket atsperu matraču atšķirības

Matraču veikals erti.lv ir Latvijā ražotu matraču, gultu un dīvānu pārdevējs, kas specializējas tikai augstas klases vietējo produktu izplatīšanā. Veikals piedāvā iegādāties produktus gan internetā, gan veikalā. Bieži tirgotāji nemēģina skaidrot ar ko matrači atšķiras un kāpēc konkrēto matraci pircējam vajadzētu pirkt, bet cits pircējam nebūs vispiemērotākais, tāpēc mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar būtiskākajām matraču atšķirībām un specifikācijām, lai jūs varat atrast tieši sev vispiemērotāko!

Atsperu matrači ir populārākie matraču veidi. Pastāv dažādas tehnikas, pēc kurām atsperu matrači ir veidoti. Jāņem vērā, ka katrs matrača veids ir detalizēti veidots, domājot par konkrētu patērētāju vajadzībām. Vieni no populārākajiem atsperu gultas matraču veidiem ir Bonnell un Pocket tipa atsperu matrači.

Bonnell atsperes būtība ir viena gara stieple, kas ir savilkta visas matrača struktūras garumā. Visas atsperes darbojas kopā, tā teikt, kā vienots organisms. Tas ir vispopulārākais matraču veids, jo ir gan pārbaudīta vērtība, gan bieži finansiāli izdevīgākais lēmums. Bonnell matrača priekšrocība ir tā sniegtais komforts, jo spēs nodrošināt stabilu atbalstu visām ķermeņa daļām. 

Pocket atsperu matracis, savukārt, darbojas pēc pretējas sistēmas. Katra atspere pocket tipa atsperu matracī ir kā atsevišķs objekts un vienas atsperes darbība uzreiz neietekmē blakus esošās atsperes darbību, kā tas ir ar Bonnell tipa atsperu matračiem. Šī iemesla dēļ, katrs spiediens uz matraci no kādas ķermeņa daļas neizraisīs pārējā matrača līdzdarbību. Īpaši svarīgi tas ir guļot diviem cilvēkiem ar dažādu svaru, kā arī tiem, kam patīk daudz miegā kustēties, bet nevēlas traucēt blakus guļošajam cilvēkam.

Jāņem vērā, ka katram cilvēkam matracis ir ļoti individuāls pirkums, tāpēc matraču interneta veikals erti.lv piedāvā ierasties matraču veikalā Maskavas ielā 180 un pārbaudīt, kurš matracis katram ir vispiemērotākais. Neļaujiet skaistiem tekstiem internetā sevi apmānīt un nāciet izmēģināt matračus klātienē, jo tikai retais cilvēks ir pārliecināts par to, uz kura matrača viņš jūtas visērtāk, jo ir gulējis tikai uz dažiem matračiem savā dzīvē un nekad nav aizdomājies, kā šis matracis ir veidots. Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju