Dāvanu kartes aizkaru iegādei

Ir brīnišķīgi saņemt pārdomātu dāvanu - tādu, kurā ir jūtams tas, ka dāvinātājs ir padomājis par otru un ar to izrāda savas rūpes, sirsnību un atzinību. Pilnīgi iespējams, ka šādi padomātu kāds, kuram ir uzdāvināta SIA “Stalve” dāvanu karte. Tas tādēļ, ka šī dāvanu karte ir glīti noformēta un pie tās var ilgi priecēt acis. Otrkārt, šīs dāvanu kartes pluss ir tas, ka tā izgatavota no īpaša papīra, kas ir daudz maigāks un samtaināks nekā citi papīri, līdz ar to šī dāvanu karte jau iepriekš sniedz priekšnojautas par to, cik jauku dāvanu ir iespējams saņemt, izmantojot šo dāvanu karti. Treškārt, SIA “Stalve” dāvanu kartes priekšrocība ir pasakainās sajūtas, kas rodas mājās no tā, ka tajās radīts kaut kas jauns un skaists.

Šīs dāvanu kartes sniedz plašas iespējas, jo pieejams ir viss, sākot no interjera un aizkaru dizaina un beidzot ar dažādiem interjera aksesuāriem – aizkariem, baldahīniem, žalūzijām, gultas pārklājiem, dekoratīvajiem spilveniem un pat mīksto mēbeļu apvilkšanu jeb pārvilkšanu.

Par šādas dāvanu kartes saņemšanu priecātos ikviens cilvēks jebkurā vecumā, jo par jauniem aizkariem savā istabā priecājas gan mazs bērns, gan pieaugušais un arī cilvēki solīdā vecumā pozitīvi novērtē pārmaiņas. Par ļoti lielām pārmaiņām cilvēki mēdz satraukties, tomēr pārkārtojot savu mājokli, kas ir it kā nelielas pārmaiņas, kļūst patīkamāk. Tas tādēļ, ka mājoklī ienāk kas jauns, kas telpā ienes gaišumu un vieglumu. Šādā gaisotnē rodas laimes sajūta. Tāpēc cilvēkiem patīk pārmaiņas savās dzīvesvietās, jo tās mēdz ieviest kaut nelielas, bet pozitīvas pārmaiņas arī viņu dzīvēs. Tas arī ir SIA “Stalve” jeb “Aizkarudizaina” moto – radīt mājoklī ne tikai skaistu interjeru, bet arī vietu, kurā labi justies, kvalitatīvi atpūsties vai produktīvi strādāt. Tie ir aizkari, baldahīni, dekoratīvie spilveni, galdauti u.c. interjera lietas ar pievienoto vērtību, kuras rada arī siltas sajūtas, prieku un harmoniju telpā. Atrodoties tādās telpās, arī attiecībās veidojas līdzīgs siltums, harmonija un prieks.

SIA “Stalve” dāvanu kartes sniedz iespēju izvēlēties aizkarus, kas izveidotu telpās tādu raksturu, kādu tajās vēlaties redzēt – tas var būt viegls un maigs, romantisks, rotaļīgs, klasiski elegants, izsmalcināts majestātisks, karalisks vai moderns. Ikvienas dāvanu kartes saņēmējs var brīvi izvēlēties, ko tieši viņš vēlētos redzēt savās telpās, – tie var būt skaisti aizkari vai baldahīns, dekoratīvie spilveni, gultas vai krēslu pārvalki un daudz kas cits. Viss atkarīgs no cilvēka paša gaumes un vēlmēm, jo ar katru no šiem interjera priekšmetiem var veidot telpā vēlamo iekārtojumu un izskatu, akcentus un kopējo telpas harmoniju.

Skaistas telpas, kuras ir mājīgas un ērtas, vienlaicīgi arī iedvesmo. Šādās telpās viss labāk garšo, biežāk gribas smaidīt un pat šķiet, ka gaiss smaržo. Jūs taču vēlaties sniegt saviem tuvajiem cilvēkiem kaut ko tik mīļu un skaistu, kas viņiem radītu arī pozitīvas sajūtas, iedvesmu un vēlmi no visas sirds jums pateikt paldies!? SIA “Stalve” dāvanu kartes sniegtās iespējas atradīs vietu katra sirdī, jo te ir pieejama izvēle ikvienai gaumei.

Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju