Izaudzē ātrāk un labāk, izmantojot “Augsni sēšanai un piķēšanai”

Laikus gatavojoties dārza sezonai, veikalos “Mājai Dārzam Atpūtai” un “Uni bode” pieejami Somijas uzņēmuma “Biolan” ražoti dārzkopības produkti, tai skaitā speciāli izstrādāts substrāts “Augsne sēšanai un piķēšanai”. 

“Biolan” izstrādājis  īpašu augsni sēšanai un piķēšanai, kas nodrošina to, ka sēklas dīgst ātrāk, stādiņi aug veselīgāki, tie ātrāk attīstās un ražo bagātīgāk. Šis smalkās struktūras substrāts piemērots dažādu sēklu sēšanai un dēstu piķēšanai, stādīšanai un augu audzēšanai podiņos, kasetēs un kastēs. Substrāts izgatavots no augstas kvalitātes gaišās kūdras, papildu bagātināts ar mēslojumu un mikroelementiem. Turklāt izmantotā kūdra ir sijāta, tās daļiņu izmērs ir vien 0‒10 mm, kas nodrošina ārkārtīgi smalku struktūru. Speciālā augsne labi uzsūc ūdeni un lēni atdod mitrumu, tajā nav slimību infekciju materiālu. 

Padomi sēšanai. Sēšanai jāizmanto tīri trauki un piederumi – daudzas augu slimības viegli izplatās kopā ar netīriem piederumiem un vecu augsni. Stādu podus vai kastes piepilda ar samitrinātu augsni sēšanai un piķēšanai, viegli sablīvē. Sēklas sēj vienmērīgi ar pārklāj ar plānu augsnes kārtiņu. Dīgšanas periodā sējumu uztur vienmērīgi mitru. 

Mēslošana. Biolan ražotā “Augsne sēšanai un piķēšanai” ir bagātināta ar pamatmēslojumu. Apkopes mēslošanu sāk, kad augiem jau ir dažas lapiņas, lielākoties 2‒3 nedēļas pēc sēšanas. Kā apkopes mēslojums noder Biolan “Dabīgais šķidrais mēslojums” vai Biolan “Dabīgā mēslojuma stienīši”. 

Biolan Oy ir somu ģimenes uzņēmums, kas izstrādā, ražo un izplata produktus, kuru izmantošana samazina cilvēku ikdienas dzīves radīto vides noslogojumu. Biolan devīze ir veidosim zaļāku pasauli!

Šo un citus Biolan produktus meklē veikalos “Mājai Dārzam Atpūtai” Smiltenē un Gulbenē un veikalos “Uni bode” Raunā, Mēros un Apē.

Lai zaļo un labi garšo!

20190117-1444-majai-un-darzam-mazs.jpg

Smiltenē, Dzirnavu ielā 18

Gulbenē, Dzelzceļa ielā 14 

20190117-1444-uni-bode-mazs.jpg

Apē, Stacijas ielā 8 - 8a 

Raunā, Rīgas ielā 1A 

Mēros, Jaunā ielā 2

Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju