Jumta konstrukcija

Viena no jumta konstrukcijas risinājuma metodēm ir koka kopnes, kas ir izveidotas no ēvelēta C24 gradācijas kokmateriāla. Koka kopnes veidotas, savstarpēji savienojot koka dēļus ar patentētām MiTeK metāla savienojuma plāksnēm. 

Pēc izgatavošanas koka kopnes ar specializētu iekštelpu ceļamkrānu tiek novietotas noliktavā un sapakotas. Veicot piegādi, koka kopnes tiek prātīgi ievietotas kravas auto un piestiprinātas, lai pārvadāšanas laikā nerastos bojājumi.  Jumta konstrukcija tiek izkrautas vietā, kur tās pasargātas no mitruma un lietus. 

Priekšrocības izvēloties koka kopnes:

  1. Materiālu ietaupījums. Izvēloties koka kopnes kā jumta konstrukcijas risinājumu iespējams ietaupīt līdz pat 30% kokmateriālu, ja salīdzina ar tradicionālajām jumta spāru konstrukcijām. 
  2. Ātra un vienkārša montāža. Salīdzinot ar citām jumta konstrukcijām, koka kopnes tiek iepriekš rūpnieciski sagatavotas un piegādātas projekta atrašanās vietā, kas ļauj ievērojami samazināt jumta montāža laiku. Konstrukcijas objektam tiek piedāvāts montāžas plāns, kas vēl vairāk atvieglo montāžas darbus.
  3. Finanšu ietaupījums. Aizstājot metāla konstrukcijas ar jumtu kopnēm, celtniecības izmaksas samazināsies vismaz par 15%.

Jumta konstrukcijas ir piemērotas ne tikai dzīvojamām mājām, gan arī lielākiem objektiem, kā tirdzniecības centri, loģistikas parki un angāra tipa projekti. Bez papildu balstiem rūpnieciski ir iespējams saražot laidumus līdz pat 35 metriem. Liela laiduma konstrukcijas parasti tiek veidotas tādām ēkām kā noliktavas, fermas un staļļi. Koka kopņu risinājums sniedz iespēju ietaupīt vietu un realizēt teju visas ieceres, pateicoties plašajam formu un dimensiju klāstam. Atgādinām, ka koka kopņu konstrukciju izvēle jāveic kopā ar profesionāliem inženieriem, lai atrastu vispiemērotāko koka kopņu risinājumu ēkas projektam. 

Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju