Kādas dāvanas pasniegt īpašai sievietei: padomi vīriešiem.

Sievietes noteikti ir pašu lieliskāko dāvanu vērtas — ne tikai svētkos, bet arī jebkurā citā dienā. Jo dāvanu pasniegšanai taču nevajag īpašu iemeslu.

Ko dāvināt sievietēm? Kādas dāvanas sievietei ir piemērotākas, bet kuras nebūs labākā izvēle? Nelielu ceļvedi sieviešu dāvanu pasaulē esam sagatavojuši sadarbībā ar dāvanu servisu “Lieliska Dāvana”, kas piedāvā vairāk nekā 1000 dažādu dāvanu karšu jebkurai gaumei un svētkiem.

1. Dāvanas skaistumam
Kura gan sieviete nevēlas izskatīties skaista un apbrīnota! Laiks, pūles un arī līdzekļi, ko dāmas iegulda savā izskatā, ir patiešām iespaidīgi. Tāpēc vīrietis, izvēloties dāvanas sievietei, var viņu kaut nedaudz atbalstīt šajās pūles, uzdāvinot kaut ko noderīgu. Galu galā sievietes taču pucējas arī vīriešu dēļ!
   ● Dāvanu karte skaistumkopšanas salonā
   ● Īpaši izmeklētas smaržas
   ● Rotaslietas
   ● Iepirkšanās tūre

2. Dāvanas atpūtai
Mūsdienu sievietes ir vienmēr kustībā, aizņemtas, viņu ikdiena ir pienākumiem pilna — darbs, māja, bērni, draugi, sabiedriskā dzīve. Lieliskam vīrietim ir jāsaprot, ka viņa pienākums ir ļaut sievietei atpūties, pat mudināt to darīt. Vislabāk to var panākt, pasniedzot piemērotas dāvanas.
   ● SPA apmeklējums
   ● Masāža
   ● Vakariņas ārpus mājas
   ● Palīgs mājas darbos — robots grīdas tīrīšanai vai trauku mazgājamā mašīna
   ● Sāls istabas apmeklējums
   ● Kopīgs romantisks ceļojums

3. Dāvanas izklaidei un piedzīvojumiem
Lieliskas dāvanas sievietei būs arī tādas, kas ļauj izrauties no ikdienas un izbaudīt pozitīvas emocijas, adrenalīnu un vēl kaut ko pavisam nezināmu. Varbūt sākumā dāvanas saņēmēja būs bailīga un skeptiska, bet pēc tam būs prieks par jauniem iespaidiem, kas izkrāso dzīvi.
   ● Deju nodarbību abonements
   ● Izjāde ar zirgu
   ● Lidojums ar gaisa balonu
   ● Zemūdens niršanas apmācība

4. Dāvanas sevis izzināšanai un pilnveidošanai
Sieviete nav tikai māte, sieva, draudzene. Viņa ir neatkarīga personība ar savām ambīcijām, talantiem, sapņiem un iecerēm. Ikvienam cilvēkam ir vērtīgi neapstāties savas personības izkopšanā un pilnveidē. Sievietes ir tās, kuras vairāk aizraujas ar pašizziņu, ezotēriku, arī piekopj garīgās un fiziskās prakses. Piemeklējot atbilstošāko, arī šajā segmentā varēs atrast lieliskas dāvanas sievietei.
   ● Gleznošana uz stikla — radošā meistarklase
   ● Foto kursi
   ● Glezniecības pamatu meistarklase
   ● Vizāžas un stila kursi
   ● Astrologa apmeklējums

Katrs vīrietis savu mīļoto un tuvo sievieti pazīst vislabāk. Tas arī ir vislabākais starta punkts, lai atrastu piemērotākās dāvanas sievietei. Dāvanas jāizvēlas, domājot par viņas personību, interesēm, vēlmēm, dzīvesstilu.

Daži aspekti, ar kuriem jāuzmanās

20180725-1433-rr-vidus.jpg

Vīrieši vairāk domā praktiski, mazāk emocionāli, bet sievietes tieši otrādi. Tāpēc jāatgādina par dažām niansēm, kas jāņem vērā, izvēloties dāvanas sievietei, lai nesanāk mulsinošas situācijas.

Neaizvainot ar dāvanu. Piemēram, ja viņai ir kādi kompleksi, tabu tēmas, tad nevajadzētu ar dāvanu trāpīt šajā sāpīgajā vietā. Tā cerētais efekts var kļūt par katastrofu.
Izvairīties no vulgaritātes. Pat tad, ja tā ir mīļotā sieviete, kurai var pasniegt romantiskas un erotiskas dāvanas, tomēr no vulgaritātes ir jāizvairās.
Nedāvināt pārmērīgi dārgas dāvanas. Lai gan ir situācijas, kad to var atļauties (saderināšanās, kāzas, kāzu jubilejas, bērna piedzimšana), tomēr pārāk dārga dāvana liek justies neērti. It īpaši, ja zina, ka nespēs atbildēt ar tikpat dārgu dāvanu.

Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju