Kas ir Robo tirdzniecība?

Robo tirdzniecība vienkāršākajā nozīmē ir algoritmisku akciju tirgus pētījumu un automatizētas tirdzniecības sajaukums. Dažādi tirgotāji to izmanto atšķirīgi, taču būtībā jūs galvenokārt sekojat līdzi darījumiem. Dažiem uzņēmumiem patīk attīstīt savas algoritmu versijas, kuru pamatā ir viņu domāšanas process tirgū. Tiklīdz šie algoritmi tiek izpildīti, tiek veikti darījumi. Bez šaubām, tā ir tirdzniecības nākotne, un daži biržas mākleri jau tagad nodrošina šo pakalpojumu vai nu tieši ar savu tirdzniecības platformu starpniecību, vai ar trešo personu programmatūras palīdzību.

Jūs, iespējams, esat dzirdējis par jaunu tiešsaistes investīciju platformu vai robo-konsultantu neseno uzvaras gājienu; tie ir paredzēti, lai palīdzētu atsevišķiem ieguldītājiem sasniegt savus finanšu mērķus. Ja vēlaties investēt ar robo tirdzniecības konsultantu, ir svarīgi saprast, kā viņi strādā, un vai tie atbilst jūsu vajadzībām.

Lielākā daļa robo konsultantu strādā tikai tiešsaistē, tas nozīmē, ka jūs nestrādājat ar finanšu konsultantu, lai pārvaldītu savu naudu. Termins “robo” šeit nozīmē finanšu produktu, kurā izmantoti algoritmi, lai izveidotu un uzturētu detalizētu investīciju plānu. Lielākajai daļai robo konsultantu ir pieejama pakalpojumu sniedzēja vietne, un viņi vispirms uzdos jautājumu sēriju, lai uzzinātu vairāk par jums un jūsu finanšu mērķiem. Robo konsultants var jautāt jums par konkrētiem mērķiem, piemēram, sakrāt mājai, ieguldīt pensijā vai vienkārši celt savu labklājības līmeni, veicot ieguldījumus. Pēc tam tas ņem jūsu atbildes un piemēro savu algoritmu, lai izveidotu portfeli, kas parasti sastāv no kopieguldījumu fondiem un biržā tirgotiem fondiem. Ja jums patīk piedāvātais portfelis un jūs izvēlaties sākt ieguldīt, savu kontu finansēsiet, izmantojot elektronisko pārskaitījumu, mobilo pārskaitījumu vai ar kādiem citiem līdzekļiem.

Ņemiet vērā, ka jūs varat sagaidīt, ka maksāsiet par ieguldījumu plānu un tā pārvaldību. Lielākā daļa robo konsultantu iekasē no ieguldītājiem fiksētu pārvaldības maksu, kuru parasti aprēķina procentos no jūsu tekošā konta atlikuma. Konsultāciju maksā nav iekļautas komisijas maksas, kuras maksājat uzņēmumiem, kas nodrošina kopfondus un biržā tirgotos fondus.

Robo konsultanti var sniegt vienkāršu informāciju par ieguldījumiem un ietaupījumiem jūsu mērķu sasniegšanai. Investīciju patstāvīga izvēle un uzraudzība var būt sarežģīta un laikietilpīga. Lai saņemtu finanšu konsultācijas no profesionāļa, parasti ir nepieciešams samērā liels minimālais portfeļa atlikums. Robo tirdzniecības konsultants var būt labs pirmais solis darbā ar finanšu konsultantu, jo jūsu aktīvu kopums, ieguldījumu mērķi un individuālās vai ģimenes finanšu vajadzības kļūst sarežģītākas.

Daži robo konsultanti var ļaut jums piekļūt gan aktīvām, gan pasīvām ieguldījumu stratēģijām. Aktīvi ieguldījumi ietver cilvēku portfeļu pārvaldnieku izmantošanu, lai izmantotu pētniecību un viņu pašu pieredzi, lai izvēlētos ieguldījumus, ar mērķi “pārspēt tirgu” vai pārspēt noteiktus tirgus etalonus.

Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju